0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Автоматика

Автоматика для насосів в Україні

Робота навіть найпростішої системи водопостачання неможлива без автоматики, за допомогою якої здійснюється контроль роботи кожного елемента, а також забезпечення захисту від поломки. Насоси сьогодні отримують все більш складну конструкцію, так що вибрати і замовити автоматику для насосів в Україні теж варто більш «розумну».

 

Що відноситься до автоматики для насоса

Крім управління електродвигуном, автоматика виконує ряд інших завдань, включаючи захист і попередження розгону обладнання при відсутності води, виключення проблем в електроланцюгах асинхронних двигунів. До загального комплекс автоматики входять наступні пристрої:

 

Реле тиску або його аналог. Купити реле тиску води для насоса з доставкою необхідно для запуску двигуна в разі, якщо тиск в системі знижується до мінімуму, а також для виключення мотора після появи робочого напору.

Автоматичний прилад для захисту мотора від руйнівного режиму при відсутності води.

Захист для обмоток мотора від перегріву і перекосу фаз електричної мережі.

Особливою популярністю сьогодні користуються три покоління автоматики для насосів:

 

Механічний комплекс автоматики, найпростіший і найдоступніший варіант.

Електромеханічна автоматика другого покоління, що відрізняється великою досконалістю і найвищої популярністю. До неї можна додатково придбати пульти управління насосом.

Електронні прилади, засновані на мікрочіпах, цифрових технологіях і імпульсному методі управління двигуном насосного обладнання.

Кращі системи автоматики для насоса

Найпопулярнішою автоматикою, за допомогою якої забезпечується безпроблемне підключення свердловинного насоса, виступає реле тиску. Це просте і зрозуміле пристрій, яким досягається надійна і тривала експлуатація насосного обладнання, незалежно від розташування агрегату. У конструкції реле знаходиться проста «гойдалка» з двома пружинами і мембраною, а монтаж подібного пристрою можуть призвести навіть самі власники насоса. При цьому ціна реле протоку з захистом від сухого ходу буде цілком доступною для кожного.

 

В основі більш сучасних комплексів автоматики знаходяться два прилади - датчик потоку і прес-контроль. Конструкція дозволяє об'єднувати їх в єдиний блок або використовувати окремо. Налаштування датчика виробляється в розрахунку на нормальний тиск води, коли при відкритті крана пристрій активує насос і контролює його продуктивність. Блок доповнюється передовим процесором, що забезпечує максимальну точність витрати і тиску води.

 

Де купити автоматику для насосів в Україні

Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua забезпечує українським власникам насосного обладнання можливість купити автоматику для насосів з доставкою. У нашому асортименті представлені різні варіанти пристроїв від перевірених виробників. Найвища якість, ефективність, надійність і довговічність доповнюється помірною вартістю продукції.

Сортування:
Відображення:

Вгору