0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Труби та фітинги

Поліетиленові труби та фітинги в Україні

Поліпропіленові труби і фітинги виникли в наших будинках в 1980-х роках, ставши куди більш ефективними виробами, ніж використовувана в ті роки продукція з чавуну та сталі. Багато людей переконалися в легкості і міцності поліетиленових труб, високо оцінили відсутність корозії і іржі, що забезпечують надійну і ефективну експлуатацію протягом багатьох десятиліть

 

Особливості поліпропіленових труб

Дані вироби створюються з жорсткого непрозорого матеріалу, що має значну міцність на розрив. Поліетилен низького тиску має низьку газо- і вологопроникність, стійкість до хімікатів, масел, жирів, а також здатний переносити температури до 130 градусів за Цельсієм. З цих властивостей виходять численні переваги, якими володіють надійні і недорогі пластикові труби і фітинги:

 

  • Стійкість до хімічної дії і корозії, що виключає необхідність в додатково захисту при укладанні і обслуговуванні труб.
  • Здатність прослужити більше 5070 років.
  • Низька теплопровідність, що забезпечує малі тепловтрати і виключає конденсат на зовнішніх поверхнях виробів.
  • Труби мають гладку внутрішню поверхню, завдяки чому накип та інші відкладення не затримуються на стінках, а внутрішній діаметр вироби зберігається протягом всієї експлуатації.
  • Ціна на каналізаційні труби і фітинги з поліетилену нижче, ніж на сталеві, а важать пластикові труби в 6 разів менше, що забезпечує простоту доставки і монтажу.
  • Пластик абсолютно безпечний для навколишнього середовища і людини.

 

  • З'єднання труб з пластику набагато зручніше, ніж у випадку з металевими.

 

  • При замерзанні води в пластиковій трубі, вони не розірве, а відбудеться збільшення до необхідних розмірів (до 7%). Коли вода розтане, труба повернеться до звичайного діаметру.

 

  • Поліпропіленові труби чудово пручаються гідроударів.

З'єднання пластикових труб за допомогою компресійних фітингів

Щоб зробити надійний монтаж пластикових труб, застосовуються різні поліетиленові труби і фітинги в Україні. Це можуть бути вироби для електрозварювання, компресійного типу або для стикового зварювання.

 

Електрозварні фітинги доповнюються спеціальними закладними нагрівальними елементами дротяного типу, які називаються електричними резисторами. При закріпленні на дріт подають напругу, що нагріває її і оплавляє пластик в місцях стиків. Саме так поліетиленові труби і фітинги для водопостачання з'єднуються, а нагрів резистора припиняється. Щоб використовувати електрозварні фітинги, необхідно застосовувати спеціальне обладнання для зварювання, що відрізняється налаштуванням режимів. Це забезпечить міцний і герметичний монтаж поліетиленовою системи опалення шляхом вварювання труб в фітинги.

 

Що стосується компресійних фітингів з поліетилену, з їх допомогою можна ще простіше з'єднати систему з труб, так як додаткова підготовка не буде потрібно. За допомогою спеціальної втулки стискається гумова прокладка до необхідного зчеплення, а обмежувач зберігає трубу від деформації. Безумовно, це з'єднання буде помітно поступатися двом іншим варіантам, але дозволить легко поєднати, наприклад, трубу і кухонний слив, без будь-яких додаткових навичок і оснащення.

 

Фітинги для стикового зварювання вельми поширені, а купити труби і фітинги в Києві відповідних розмірів не складе великих труднощів. Сварка відбувається шляхом оплавлення торців труб і фітингів, а потім зварені ділянки розігріваються пристроєм, щоб згодом здійснити стиковку під тиском. Важливо простежити за тим, щоб в шов не проникла пил або сміття.

 

Де купити поліетиленові труби і фітинги в Україні

Щоб вигідно купити поліпропіленові труби і фітинги в Україні, можна звернутися в інтернет-магазин Nasosplus.com.ua. Ми пропонуємо величезний вибір даної продукції від перевірених виробників. Вироби мають високу якість і ідеальні експлуатаційні характеристики, а доступні ціни та швидка доставка по території нашої країни дозволять вже через короткий проміжок часу зібрати свою систему опалення чи водопостачання на основі надійних і ефективних виробів.

Сортування:
Відображення:

Вгору