0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Роторні зрошувачі

У яких випадках варто купити роторний зрошувач

Якщо на вашій дачі є велика земельна ділянка, що вимагає постійного підживлення водою, впоратися з цією проблемою допоможе автоматизована система поливу. Невеликі вкладення грошей і часу, і вам більше не доведеться носити воду у відрах або лійках. У поєднанні з системами поливу можна використовувати різні пристосування, що полегшують наше життя, зокрема, купити зрошувач роторний в Києві.

Роторні зрошувачі складаються з основи, яка не рухається і обертається верхній частині, яка крутиться навколо осі. Особливості конструкції роблять зрошувач візуально схожим на вентилятор. В такому зрошувачі вода під тиском нагнітається на поверхню лопатей, від яких розбризкується під певним кутом, який можна регулювати. У різних моделях може бути від двох до чотирьох робочих лопатей.

Важливо пам'ятати про те, що роторні зрошувачі можуть засмічуватись домішками, які містяться у воді. Після такого засмічення зрошувача доведеться просто викинути, оскільки очищення вони не піддаються. Тому в системі поливу необхідно використовувати фільтруючі пристрої.

Інтернет магазин роторних дощовиків пропонує широкий асортимент моделей

У каталозі представлені роторні зрошувачі Hunter різних серій - PGM, SRM, PGJ, PGP, PGP.

Якщо вам потрібен зрошувач для поливу роторний ціна якого доступна, вам потрібна серія PGJ, в якій передбачена можливість зміни радіуса, точне регулювання польоту струменя. Пристрій оснащується захисним ковпачком, що не пропускає забруднюючі частинки грунту, піску. Серед переваг серії потрібно відзначити прості в установці сопла, легкість регулювання.

Також роторні зрошувачі недорого представлені серією PGP. Особливість їх конструкції забезпечує збільшення продуктивності, розширення сектора перекриття. Зрошувачі оснащуються 12 стандартними і 7 форсунками типу спрей з низьким кутом. Ці насадки відповідають будь-яким вимогам, які висуваються до систем поливу. При сильному вітру, установці на схилі, можна використовувати форсунки з низьким кутом, щоб забезпечити точний кут перекриття. Сітчастий фільтр вловлює забруднюючі домішки, виключаючи вихід дощовиків з ладу. Ризик засмічення додатково скорочує повністю герметичний корпус, виконаний з міцного пластику.

 

Додатково до цього, пристрої серії PGP оснащені шестерним приводом з водяною мастилом, надійність якого перевірена протягом 25 років.

 

Дощовики серії PGP відрізняються ексклюзивним дизайном і значною продуктивністю, що дозволило цим зрошувачі вийти в лідери ринку. Створений понад чверть століття тому, зрошувач залишається еталоном надійності універсальності і довговічності.

 

Всі товари, представлені в каталозі, сертифіковані, відповідають міжнародним стандартам якості автоматичних систем поливу. Для оформлення замовлення просто залиште заявку, щоб з вами зв'язалися наші співробітники.

Сортування:
Відображення:

Вгору