Ми, магазин «Гідротехніка і Ко», команда професіоналів займаємося продажем, підбором насосного та опалювального обладнання з 2004 року. Маємо склад-магазин за адресою: м.Київ, вул.Гарматна 6. Даний сайт є продовженням нашої дилерської мережі в Інтернеті.

Ми пропонуємо насоси (насосні станції, насоси свердловин, фекальні, дренажні, вібраційні, циркуляційні, для підвищення тиску, насоси для фонтанів), відомих світових брендів, таких як: Pedrollo, Grundfos, Sprut, Needle, Aquapower, Водолій і Насоси плюс.

Гідроакумулятори: Aquasystems, Imera, Tank, Aquapower, Насоси плюс.

Газові котли та колонки: Viessmann (Німеччина), VAILLANT (Німеччина), Junkers (Німеччина), Beretta (Італія), Аriston (Італія), Protherm (Чехія), HERMANN (Італія), De Dietrich (Франція), HERMANN (Італія) , Expert, BAXI (Італія).

Радіатори опалювальні: Kermi (Німеччина). Водонагрівачі накопітелние електричні.

Запірна арматура імпротного і вітчизняного виробництва: (перехідники, трійники, зворотні клапана, крани кульові, штуцери, з'єднувачі і т.д.). Також у продажу є шланг для поливу виробництва Німеччини, Італії, Польщі та України. Труба ПЕ виробництва України.

Системи зрошення і автоматичний полив відомих світових брендів Hunter, Rain Bird,Orbit, K-Rain, Rain виробництва США та Италии (Таймера зонні, електромагнітні клапана, датчики дощу, гідранти підземні, колодязі підземні, врізки, подовжувачі, спреї, ротори, дощовики).

Фільтра для водоочищення Aquqfilter, Opera (обезжелезивателей, пом'якшувачі, видалення хлору, механічне очищення води, системи зворотного осмосу і т.д.)

Ми живемо в дивовижний час, але ще більш дивнiй країнi. Тут дивує все - природа, люди.  «Гідротехніка і Ко» - фірма, що працює в області систем опалення та водопостачання, а також монтажу та введення в експлуатацію автономних систем.