Професійна компанія з продажу насосного обладнання та систем автоматичного поливу вітає вас на своєму сайті. Ми досить давно присутні на ринку (з 2004 року) і за цей час вивчили всі тонкощі і нюанси своєї роботи. Якщо ви шукаєте кваліфікованих фахівців, які знають і люблять свою справу, ми завжди до ваших послуг.

Ремонт насосів або вибір нового обладнання, проектування систем зрошення, професійні консультації - для нас немає невирішуваних завдань. З нами ви завжди вирішите будь-яку свою проблему.

Наші пропозиції

Наша компанія готова надати максимальний спектр послуг в областях підбору, реалізації, монтажу та подальшого технічного обслуговування такого обладнання, як:

насоси;

системи автоматичного поливу;

гідроакумулятори;

пульти управління і автоматика;

системи польового зрошення;

• системи автополиву на стадіонах, іподромах та ін.

Крім того, фахівці готові допомогти з налагодженням і ремонтом існуючого обладнання. Якщо вам необхідний насос для води, ми зможемо підібрати найбільш оптимальні варіанти, заощадивши ваш час і гроші.

Чому вам варто вибрати саме нас

Наші клієнти вибирають високий професіоналізм та якість обслуговування. Ми по праву є одним з лідерів ринку, пропонуючи:

• максимальний асортимент обладнання - понад 5000 найменувань водяних насосів (плюс вся необхідна автоматика для насоса), гідроакумуляторів, розширювальних баків, комплектуючих.

• понад 50 брендів зі світовим ім'ям;

• більшість товарів на сайті є в наявності, тому посилка вам піде в день замовлення;

• ми не змінюємо ціни, озвучені на сайті в день покупки (навіть якщо вони змінилися у виробника);

• наші продавці-консультанти постійно проходять практику і курси підвищення кваліфікації (ви завжди отримаєте від нас відповідь чи пораду професіоналів).

Незалежно від того, що вас цікавить: система зрошення сільськогосподарських полів або глибинний монтаж насосів, ми завжди проконсультуємо і допоможемо з вибором необхідного обладнання.