0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Самовсмоктуючі насоси

Насоси самовсмоктуючі - особливості конструкції, різновиди

Якщо ви володіє приватним будинком, на ділянці якого розташований колодязь або свердловина, насосні станції самовсмоктуючого типу - справжня знахідка для вас. Ці компактні установки мають масу переваг і невеликою кількістю відносних недоліків. Перше, про що потрібно знати - зважених насоси надійно захищені від перегріву. При стартовому запуску всередину насоса заливається невелика кількість води, яка залишається там у випадках, коли у водопроводі взагалі немає робочої рідини. Ця особливість конструкції істотно підвищує стійкість до зношування.

 

Самовсмоктуючий насос ціна якого залишається доступною більшості покупців, може монтуватися в побутову насосну станцію. Працюють вони за принципом втягування і пропускання води, можуть підтримувати стабільний напір в будь-якої побутової системі.

 

Крім зносостійкості і довговічності, зважених насоси для води відрізняються універсальність в плані експлуатації. Іншими словами, такі установки не залежить від умов обслуговування. Ви можете вибрати стаціонарну або мобільну модель, в залежності від вільного простору, в якому вона буде монтуватися.

 

Самовсмоктуючі поверхневі насоси, в більшості випадків, застосовуються для забезпечення заміського будинку водою. Мабуть, єдиним недоліком подібних установок є не надто велика подача води - 8-9 метрів. Закачування води в таких насосах ведеться через шланг, оскільки сама установка не розчиняється в воду. У промислових умовах зважених насоси можуть використовуватися для перекачування мазуту, дизельного палива, солоної, забрудненої води (моделі спеціального виконання). Можна з упевненістю сказати, що обладнання даної категорії універсально і може застосовуватися в абсолютно різних сферах побутового життя, промисловості.

 

Різноманітність асортименту

У нашому магазині самоусмоктувальне обладнання представлено продукцією відомих брендів: Pedrollo, Grundfos, Calpeda, Ultropump. На зважених насоси ціна залежить від популярності компанії, а також основних характеристик.

 

Найбільш доступна продукція бренду Pedrollo, серія JSWm 1AX-N. Ці насоси розроблені для перекачування чистої води, без абразивних часток і хімічно інертних рідин. Важлива особливість моделі - вставка проти заклинювання. Проводити монтаж обладнання потрібно в закритому приміщенні.

 

Для установки на заправних станціях можна використовувати модель Pedrollo серії CKm 50, призначену для перекачування мазуту і дизельного палива.

 

Високу ефективність і довговічністю відрізняється Grundfos Hydrojet - насосна станція на базі самовсмоктуючого насоса, доповненого мембранним напірним баком, реле тиску, манометром, кабелем. Насосна станція укомплектована необхідним обладнанням і готова до підключення. Установка відрізняється високим рівнем продуктивності і майже нечутним шумом.

Сортування:
Відображення:

Вгору