0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Колодязі пластикові

Колодязі пластикові, клапанні бокси

Який матеріал вибрати для колодязя або обсадної труби свердловини? Питання досить важливе, адже подібні споруди досить вимогливі до якості і складу води. Якісний колодязь повинен виконувати основну захисну функцію, обрамляючи стінки свердловини, забезпечуючи підтримку конструкції і захищаючи гідранти, дроти, труби та інші компоненти, які дозволяють свердловині функціонувати.

Збираючись вибрати з безлічі варіантів колодязя, варто брати до уваги кілька важливих факторів і нюансів, включаючи екологічні та геологічні міркування. Найчастіше пластикові колодязі порівнюють зі сталевими аналогами. Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси.

 

Сталеві колодязі

 

Сталь досить міцна, щоб витримати перебування в землі протягом десятиліть. Вона також може витримувати екстремальні температури, що корисно в регіонах з суворою погодою. Сталь не трісне в процесі установки, що залишає колодязь в найкращому і найбільш ефективному стані. Протягом багатьох років ці якості змушували багатьох власників найчастіше вибирати сталь.

 

Пластиковий колодязь

 

Термопласт, так званий ПВХ, став набагато більш популярним в якості матеріалу для обсадних труб свердловин за останні кілька десятиліть. Це результат виробничих досягнень, які зробили його більш міцним і стійким до корозії.

Одним з великих переваг пластика є те, що він не руйнується через високий вміст лугу у воді. Крім того, пластик не проводить електрику, а це значить, що він не розкладається при електролізі. Це сприяє довговічності колодязя.

Колодязі пластикові набагато легше сталевих аналогів, їх установка не вимагає застосування важкої будівельної техніки. При необхідності завжди можна докупити пластикові кільця для колодязя для нарощування його глибини.

 

Екологічні фактори

Кільця для колодязя пластикові, ціна яких в нашому магазині дуже доступна, стійкі до корозії і будь-яким іншим зовнішнім факторам. Незалежно від того, який рівень кислотності або лужності води, пластикові колодязі стануть відмінним рішенням на довгі роки, будучи кращими в співвідношенні ціни і якості.

 

Клапанні бокси недорого

Клапанний бокс купити варто кожному власнику приватного будинку з наявністю іригаційної системи або басейну на території домоволодіння. Подібні бокси або коробки використовуються для приховування та захисту клапанів, фітингів, проводів і колекторів, а також будь-яких інших елементів системи поливу, фільтрації або циркуляції.

 

Отже, що таке підземний клапанний бокс Україна і чому він вам потрібен? Клапанна коробка - це корпус, призначений для забезпечення безпечного середовища для компонентів, що складають систему зрошення. Він захищає їх від вандалізму, стихійних лих і пошкоджень через косарки, тримери і так далі.

 

Клапанний бокс недорого - це і елемент естетики: якщо ви витратили тисячі доларів на проектування та встановлення іригаційної системи, то, напевно, найменше хотіли б бачити компоненти, розкидані по ландшафту.

Сьогодні на сучасний клапанний бокс ціна більш ніж доступна, що робить подібне оснащення вельми популярним на ринку житлової нерухомості. Частково це сталося, завдяки вдосконаленій технології.

Перші клапанні коробки були зроблені з бетону і використовувалися майже виключно на комерційному ринку. Ці конструкції були дорогими, важкими і дорогими в транспортуванні і установці. З появою якісних ПВХ матеріалів ціна впала, і вони стали більш доступними і більш поширеними.

Сортування:
Відображення:
Вгору