0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Насоси для свердловин і колодязів

Як забезпечити безперебійну і швидку подачу води зі свердловини

Людський організм на 80% складається з води, відповідно ми потребуємо її кожен день. Чиста і свіжа вода доступна тільки з джерел або з глибоких свердловин, тому люди все частіше встановлюють колонки не тільки на дачі, але і в місті. Особливо актуальною установка автономної системи забезпечення води є для заміських будинків, що гарантує постійний і безперервний доступ до води для пиття і побутових потреб.

 

Викопати досить глибоку яму - це тільки перший крок, але ж потрібно, щоб вода від землі надходила наверх, і її можна було легко набирати. Зробити це допоможуть автоматичні насоси для свердловин, вибір яких на сучасному ринку досить великий, так що легко можна підібрати самий практичний. Саме насос є серцем системи водопостачання, і від його якості буде залежати безперебійність подачі води.

 

Головне, не економити, адже краще один раз купити якісний насос для свердловини, і насолоджуватися швидкою подачею чистої води, ніж заощадити і потім витрачати час, сили і зайві гроші на переустановку.

 

Вибираємо правильний насос для свердловини

При підборі насоса слід враховувати наступні характеристики: по-перше, глибину свердловини і рівень води. По-друге, потреба в воді, яка безпосередньо залежить від кількості членів сім'ї. По-третє, кількість води, яку можна отримати за певний період, її вимірюють приблизно. І нарешті, тиск води, і діаметр свердловини для визначення потрібної потужності насоса.

 

Часто буває неможливо встановити поверхневий насос, та й місце вибирати для нього незручно. Не дивно, що найпопулярнішими є глибинні насоси для свердловин. Такі насоси занурюють прямо у водяний стовп, і вони виштовхують рідину. Для того щоб визначити, який саме занурювальний насос краще встановити для тієї чи іншої свердловини, необхідно розрахувати, на яку висоту йому потрібно виштовхувати воду. Щоб агрегат не працював на межі своїх сил, враховуйте такі вимірювання із запасом, наприклад, якщо висота підйому води 50 метрів, то краще встановити насос, розрахований на 60 метрів. Також враховуйте діаметр свердловини, адже є насоси, які можуть бути встановлені тільки при діаметрі 150 м, і просто не помістяться в підготовленої вами свердловині.

 

Глибинний насос для свердловин відрізняється більшою потужністю, і при цьому компактними розмірами, що дозволяє встановлювати його у вузьких глибоких свердловинах. Відповідно, вартість такого насоса більше, ніж у глибинних. Перевагами насосів, представлених в нашому магазині, будуть наступні: висока європейська якість, безшумність, довговічність роботи, компактні розміри і невелику вагу, що має вирішальне значення при установці. Також всі насоси витрачають невелику кількість енергії і некритичні до перепадів напруги. А гарантія на агрегати і постійна наявність до них запчастин, забезпечують їх відмінну надійність і практичність.

Сортування:
Відображення:

Вгору