0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Крапельний і мікрокраплинної полив

Купити мікрокрапельні полив - якісний і за доступною ціною

Системи крапельного поливу використовуються на дачних ділянках, для ефективного культивування плодових і овочевих культур. Рішення крапельний полив купити позбавляє від багатьох проблем, наприклад, поливу городу вручну або зі шлангу, забезпечує всі рослини необхідним обсягом вологи. Системи поливу ідеально підходять для великих ділянок, де поливати вручну просто немає можливості, а також для догляду за рослинами, які погано реагують на потрапляння вологи на листя.

Крапельний полив являє собою систему, що складається з розгалужених відвідав, по яких вода подається в прикореневу частину рослин. Принцип роботи системи гранично простий - спочатку вода накопичується в баку з водопроводу або свердловини, далі по магістральним і крапельним трубках подається на місце посадки.

Перш, ніж купити крапельний полив в Україні, необхідно підібрати всі комплектуючі і розрахувати довжину, діаметр труб. Розводку бажано робити просту, з невеликою кількістю сполучних компонентів, це ускладнить переміщення по ділянці, підвищить витрати на ремонт системи.

В системі крапельного поливу крапельниці вбудовуються в магістральну трубу або ж від магістральних трубок створюються відгалуження за допомогою тонких пластикових трубок. Далі ці трубки підводяться до кожної рослини. При цьому, на відгалуженні можна кріпити крапельниці, які сумарно дають потрібний обсяг води.

 

Де крапельний полив купити в Києві?

У каталозі магазина представлені всі необхідні компоненти, за допомогою яких можна організувати систему крапельного та мікрокрельного поливу. Зокрема, ви можете придбати дискові фільтри для глибокого очищення води від механічних домішок діаметром до 130 мікрон. Фільтри виготовлені з міцного пластику, відрізняються високою пропускною спроможністю. Дискові фільтри ідеально підходять для установки в системах поливу. Максимальна простота обслуговування досягається зручною конструкцією, простий очищенням. Видаляти забруднення з фільтра тонкого очищення можна зворотним потоком води. Установка фільтрів необхідна для систем поливу, в яких вода подається зі свердловини або водопроводу, щоб уникнути забруднення системи. Купуючи все компоненти в нашому магазині, в результаті на крапельний полив ціна виходить цілком доступна.

 

Крім фільтрів, крапельний полив в Києві обов'язково повинен містити крапельниці, крапельний шланг, конектори, магістральні труби, пластикові гайки. Для природної подачі води від ємності з водою, досить однієї магістральної труби. Зробити систему більш функціональною можна, якщо вмонтувати регулятор тиску рідини і датчик відключення поливу.

 

Щоб змонтувати систему поливу, попередньо потрібно намалювати план посадки рослин, яким потрібна постійна подача вологи, продумати, де краще прокласти труби. Для пологого схилу правильно розташувати краплинні шланги під ухилом, а трубу прокласти горизонтально.

Сортування:
Відображення:

Вгору