0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

З'єднувачі та розподілювачі для шлангів

З'єднувачі для шлангів в Києві для організації системи поливу

Якщо на дачі немає системи централізованого поливу, ви можете організувати її самостійно. Буде потрібно для цього небагато - шланги, котушки (для зручного зберігання шлангів), пістолети для поливу, а також спеціальні адаптери і перехідники. Вони потрібні для з'єднання шлангів в єдину систему.

 

Найбільш затребувані елементи для системи автоматизованого поливу:

 

  • З'єднувачі.
  • Адаптери.
  • Штуцери.
  • Муфти.
  • Двійники і трійники.

Стандартна довжина шлангу для поливу досягає 50 метрів, але якщо цієї довжини вам недостатньо, ви просто поєднуєте кілька шлангів, що утворюють єдину мережу. Якщо водонапірні колонки встановлені під землею, до кожної з них підключається садовий шланг потрібної довжини. Потім вони підключаються між собою, для чого потрібно купити з'єднувачі для шлангів, вартість яких доступна кожному.

 

Основні елементи системи поливу

В системі поливу використовуються штуцери - вони необхідні для надійного підключення шлангу до водопровідного крану. Штуцери можуть бути різьбові або без різьбові.

Конектори - з'єднувачі, що фіксуються на двох кінцях шланга, для підключення до штуцера або зрошувач.

Конектори з системою аквастоп використовуються для приєднання різних насадок для поливу. Такі з'єднувачі автоматично блокують потік води, коли відключається зрошувач.

Ремонтні муфти використовуються при швидкому ремонті шлангу. Для цього видаляються пошкоджені (порвані, порізані) ділянки шлангу та з'єднуються двосторонньої муфтою.

Щоб збільшити довжину шлангу, застосовуються перехідники, за допомогою яких з'єднуються ділянки шлангу однакового або різних діаметрів. Також з їх допомогою можна розподілити поливальну лінію на дві.

 

Великий вибір якісних аксесуарів для поливу

Адаптер для шлангу купити в Україні, а також штуцери, конектори, з'єднувальні муфти, можна в нашому магазині. Вашій увазі представлений широкий асортимент аксесуарів для різних цілей, що дозволяють швидко облаштувати зручну систему поливу на ділянці. Ціна на з'єднувачі для поливальних шлангів демократична і доступна всім садівникам і городникам. Асортименту виробів, які ви можете придбати у нас, досить для облаштування зручної, автоматизованої системи поливу.

Всі товари, представлені в нашому магазині, відрізняються функціональністю, надійністю, зручною конструкцією.

Найбільш затребувані на присадибній ділянці адаптери з зовнішньої і внутрішньої різьбленням Bradas. Вони встановлюються на кран з внутрішньої або зовнішньої різьбою відповідного розміру, для подальшого підключення шлангу через конектор.

 

Адаптер 3/4 "- не менше затребуваний елемент в поливальну систему. За допомогою цього адаптера будь поливальний шланг підключається через конектор, стандартний або зі стопом. Ви можете замовити адаптер під шланг з доставкою в будь-яке місто України.

 

Всі конектори, муфти, трійники для підключення декількох конекторів, виготовляються з високоякісних, удароміцних матеріалів.

Сортування:
Відображення:

Вгору