0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Циркуляційні насоси

Як вибрати і купити насос для опалення

Останнім часом в нашій країні простежується бажання людей обзавестися приватним будинком, щоб виїхати подалі від міської метушні. У своєму котеджі вкрай необхідно мати не тільки електрику, а й опалення. Серцем автономної системи опалення можна назвати циркуляційний насос. Ціни на насоси для опалення сьогодні можуть бути самими різними, що вимагає відповідального підходу до вибору цього агрегату.

 

Для чого необхідно купити циркуляційний насос

Використання циркуляційного насоса здійснюється в рамках закритої системи опалення, де потрібно примусова циркуляція теплоносія. Подібні агрегати не змінюють напрямок переміщення потоку, але створюють нагнітання з однієї і розрядження з іншого боку, домагаючись руху теплоносія.

 

Ще зовсім недавно в приватному будинку було прийнято використовувати самопливні опалювальні системи, адже купити циркуляційний насос було проблемою. Готові системи були матеріаломісткими і громіздкими, а також низькоефективними. Завдяки поширенню циркуляційних насосів стало можливим значне зниження діаметра трубопроводу, що дозволило розробляти сучасні і дуже ефективні системи опалення з радіаторами в якості нагрівальних елементів.

 

Які насоси сьогодні використовуються в опалювальних системах

Найпоширенішим рішенням для малих і середніх приміщень сьогодні буде купити насос з «мокрим ротором». Серед його достоїнств виділяють такі переваги:

 

Підвищений експлуатаційний термін.

Невеликий рівень шуму.

Малі габарити.

Можливість монтажу в трубопровід.

Тривала робота без необхідності технічного обслуговування.

Подібні насоси мають робоче колесо і ротор електродвигуна, розташовані в перекачується середовищі, що дозволяє охолоджувати мотор і виконувати мастило підшипників. Статор мотора має захист у вигляді нержавіючого склянки від проникнення теплоносія. Є дані насоси більше 15 років, а ціни на опалювальний насос будуть цілком прийнятними для кожного власника приватного будинку.

 

Як підібрати циркуляційний насос

Припущення, що показник напору насоса є основним для вибору даного агрегату, можна назвати в корені неправильним. У закритих системах напір агрегату витрачається лише на подолання місцевого опору. Тобто, для будівлі висотою 50 метрів, де сума опорів опалювальної системи не більше 6 метрів, можна купити насос для води з напором 6 метрів. Також для грамотної системи опалення буде потрібно створення триразового обміну теплоносія.

 

Провівши грубі розрахунки, можна зробити висновок, що насос з напором в 6 метрів буде цілком підходить опалювальній системі, де використовуються труби діаметром 25 мм, а загальна протяжність становить не більше 120 метрів. Для більшої протяжності потрібні нові розрахунки, також можна купити насос для опалення підвищеної потужності або розділити загальну систему на ряд контурів. Останній варіант найчастіше і використовується в наші дні.

 

Вкрай важливо, щоб загальний опір вашого опалення не було вище продуктивності купленого насоса, а тиск у всмоктуючому патрубку було не нижче атмосферного. В іншому випадку може виникнути кавітація - кипіння теплоносія з появою пухирців повітря. Не рекомендується купувати і надмірно потужний насос, що призведе до підвищення рівня шуму при роботі опалення.

 

Більш точний розрахунок можливий при використанні діаграм підбору потужності обладнання, з прорахунком можливих втрат напору в опалювальній системі і прокачується витрати теплоносія.

 

Де купити циркуляційний насос в Україні

Величезне значення для створення ефективної і надійної автономної системи опалення є покупка циркуляційного насоса, не тільки відповідного за параметрами, але і має найвищу якість. Обзавестися таким агрегатом можна тільки в торгових точках, безпосередньо співпрацюють з кращими виробниками.

 

В Україні придбати якісний циркуляційний насос допоможе інтернет-магазин «Гідротехніка і Ко». Ми пропонуємо широкий асортимент насосів та іншого обладнання для опалювальних систем і водопостачання. Ціна на опалювальний насос буде найприйнятнішою для кожного клієнта.

Сортування:
Відображення:

Вгору