Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як вибрати і купити каналізаційну насосну станцію в Києві
Каналізаційна насосна станція в Києві є комплексом устаткування і резервуарів для перекачування стічних вод. Придбання даного обладнання потрібно в ситуаціях, коли самостійна транспортування стоків неможлива з тих чи інших причин. Грамотний вибір агрегату вимагає знання конструкції та принципів роботи подібних станцій.
Особливості конструкції і пристрої каналізаційних насосних станцій
При виборі каналізаційної насосної станції необхідно враховувати передбачуваний обсяг стічної води, габарити устаткування, ступінь і тип забруднення рідин. Вибір також враховує особливості рельєфу ділянки, де передбачається установка станції, і глибину закладки проводить трубопроводу.
Конструкція і ціна каналізаційних насосних станцій в Києві можуть значно відрізнятися, але ключові елементи у вигляді герметичних ємностей і насосів мають місце в будь-якої моделі. Найчастіше вода зливається в резервуар самопливом, звідки походить її відкачування насосами і транспортування до очисних споруд або місць утилізації.
Резервуар агрегату виступає полімерним баком, вкопаних в землю. Горловина ємності виведена на поверхню, щоб полегшити плановий ремонт і обслуговування, її накривають сталевий або полімерної кришкою. У внутрішній частині резервуара розміщений трубопроводу, підведений за допомогою патрубків в стінках. Рівномірну подачу рідин забезпечує відбійник, а водобійного стінка виключає завихрення потоку.
Незалежно від ціни каналізаційних насосних станцій, їх принцип роботи однаковий. У приймальний відсік зливаються з точки, які не просочуються в грунт завдяки щільній прокладці, але під тиском прокачиваются в напірний трубопровід насосами. Потім рідини проникають в розподільну камеру і подаються на очисні споруди по трубах.
Щоб виключити повернення стоків назад до трубопроводу, використовується зворотний клапан. Якщо обсяг стоків значно збільшується, відбувається активація додаткового насоса, якщо і це не дозволяє впоратися з обсягом стічних вод, включається сигналізація. Вся робота обладнання виконується в автоматичному режимі, а контроль рівня надходження відходів проводиться поплавковими датчиками, розміщеними по різних рівнях.
Недорогі каналізаційні насосні станції для побутових цілей комплектуються 1-2 насосами, а для комунальних підприємств застосовується не менше 2 насосів. Побутові станції відмінно функціонують при використанні насосів з ріжучим механізмом.
Де купити каналізаційні насосні станції в Києві
Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua пропонує можливість купити каналізаційну насосну станцію за найкращими цінами в Україні, вибравши з широкого асортименту продукції від відомих компаній. Наші досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір обладнання, грунтуючись на ваших вимогах і побажаннях.