0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Шланги для поливу

Шланги для поливу

Шланги для поливу використовуються на будь-якому садово-городній ділянці, для поливу рослин, догляду за газонами. Шланги для поливу незамінні для миття автомобілів, а так же часто застосовуються для миття пішохідних доріжок в жарку пору року.

Для створення системи автоматичного поливу так само використовують шланги для поливу, які складаються в цілу систему розгалужених артерій, що доставляють воду від насосу до зрошувачів.

Завдяки своїй гладкій поверхні, еластичності, високої пластичності шланги для поливи зручні у використанні. У шлангах для поливу, як правило, застосовується високоякісний матеріал ПВХ (полівінілхлорид), який захищає шлаги від зовнішніх і внутрішніх пошкоджень.

 

Шланги для поливу від провідних європейських виробників

За своєю внутрішньою будовою шланги для поливу сильно відрізняються. Наприклад, шланг SPRINT (Італія) 1 1/4 має підвищену міцність, складається з 3 шарів. Перший внутрішній шар складається з ПВХ, середній - зі спеціального синтетичного волокна, що захищає від скручування і переломів, верхній - з м'якого ПВХ.

Шланг для поливу CARAT (Італія) 1/2 теж тришаровий. Відмінність в тому, що внутрішній чорний шар ПВХ перешкоджає наростанню водоростей, в зовнішньому м'якому шарі ПВХ присутній каучук.

 

Шестишаровий армований поливальний шланг WHITE LINE 3/4 має складну будову, завдяки якому забезпечується стійкість до ультрафіолетових променів, еластичність при низьких температурах, підвищена міцність для перекачування води під тиском. Внутрішній перший шар складається з білого матеріалу, другий - з чорного ПВХ, що перешкоджає наростанню водоростей, третій - з еластичного білого ПВХ, четвертий - із спеціального поліестерового армуючого обплетення трикотана, п'ятий - з міцного ПВХ, стійкого до атмосферних умов, шостий - з багатошарового ПВХ , що захищає від скручування.

Для зручності використання поливального шлангу можна придбати додаткові аксесуари. Візок для шлангу, наприклад, значно полегшить його транспортування по садово-городнього ділянці, і, разом з тим, полегшить процес складання шлангу для зберігання. Конектори, гідранти, адаптери, з'єднувачі, трійники, муфти призначені для зручності підключення шлангів до джерела води, з'єднання шлангів між собою для створення системи зрошення.

Дізнавшись про різноманітність моделей все, що вас цікавить, ви зможете підібрати і купити шланг для поливу найбільш підходящий для вашої ділянки. Звертаючи увагу на моделі високої якості, можна вибрати шланг, який прослужить довго.

Сортування:
Відображення:

Вгору