0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Насоси для поливу

Як вибрати і купити насос для поливу в Україні

Літня пора може принести дачникам не тільки смачний урожай, але і проблеми з хребтом, адже в посушливі роки город потребує частого поливу, а носити важкі відра не завжди корисно для здоров'я. Дачні ділянки не завжди мають центральне водопостачання, що виривається людей використовувати воду з колодка, для якого буде потрібно купити насос для поливу.

 

Особливості конструкції і застосування насосів для поливу

Перед придбанням насоса потрібно визначитися, звідки можна взяти воду. Кращим джерелом стає дощова вода, але її збір не завжди доцільний. Також на дачі може бути пробурена свердловина або викопаний колодязь. Відповідним рішенням стане вода з домашнього ставка, басейну або водойми. Грунтуючись на даних джерелах можна вибрати і купити насос для поливу в Україні.

 

Для городів застосовуються чотири типи водяних насосів:

бочкові;

поверхневі;

заглибні;

дренажні.

Перший тип пристроїв є найпростішим в монтажі і зручним для застосування. Бочкові насоси були придумані саме для перекачування води з усіляких резервуарів. Устаткування має малу вагу і дозволяє переміщатися по всьому городу, викачуючи воду з резервуарів, куди зібрані опади. Перевагами є низький рівень шуму і можливість розпилювати воду з доданими добривами.

 

Для використання води з природного або штучного водоймища можна купити поверхневий насос для поливу недорого. Він застосовується для закачування води з глибини до 10 метрів. Монтаж виконується на землі, а підкачка рідини здійснюється спеціальним шлангом, опущеним в джерело. Велику популярність поверхневі агрегати знаходили за зручність установки і високу потужність струменя.

 

Занурювальні насоси для городів застосовуються рідше, але для використання води зі свердловини або колодязя такі пристрої будуть незамінними. Висота підйому системи є важливим параметром, від цього також буде залежати ціна насоса для поливу. Прості моделі впораються з колодязями до 40 метрів, але для більшої глибини знадобиться агрегат потужніший.

 

Нарешті, дренажні насоси, які зазвичай використовують для спустошення вигрібних ям і викачування рідини із затоплених приміщень. Зрошувати грядки на дачі можна за допомогою дренажного насоса із спеціальним подрібнювачем сміття і твердих частинок, якими на городі часто виступають листя і мул. Подібне обладнання ідеально підійде для використання води із забрудненого природної водойми, в зв'язку з високим ступенем очищення води.

 

Де купити насос для поливу в Україні

Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua пропонує великий асортимент якісних, надійних і ефективних насосів для поливу води від перевірених виробників, що мають ідеальну репутацію серед споживачів. Ціна насоса для поливу в Києві підійде для кожного клієнта, також ми надаємо рекомендації щодо вибору агрегату, відповідного вашим вимогам і побажанням.

Сортування:
Відображення:

Вгору