0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Мотопомпи

Мотопомпи в Україні

Мотопомпа представляє собою продуктивну мобільну модель насоса з двигуном внутрішнього згоряння, яка використовується під час перекачування великих об'ємів рідин. Купити мотопомпу в Україні можна для наступних варіантів використання:

 

Для побутових цілей, щоб наповнювати або спустошувати басейн, поливати рослини, забираючи воду з відкритих джерел.

Для сільського господарства, що дозволяє зрошувати грунти, перекачувати всілякі рідкі хімікати, кислоти, пестициди та інше.

Для будівництва, щоб видаляти воду з котлованів і траншей і створювати штучні водойми в рамках ландшафтного дизайну.

Для житлово-комунальних організацій, що забезпечить відкачку води із затоплених будинків, підвалів, гаражів та інших будівель.

Для рятувальних і аварійних служб, щоб гасити пожежі або відкачувати воду під час повені.

Якими бувають мотопомпи

Купити мотопомпи сьогодні можна для слабозабрудненої, сильнозабрудненої і чистої води, мембранні, пожежні моделі і обладнання для перекачки хімікатів. При роботі з водою будь-якого ступеня очищення мотопомпа дозволяє перекачувати рідини з водойм, басейнів, під час будівництва і при ліквідації аварій.

 

Мотопомпи для пожежних потреб відрізняються високим тиском і можливістю піднімати воду на 70 метрів. Найчастіше таке обладнання має відразу два напірних виходу різного діаметру.

 

Застосування мембранних мотопомп здійснюється при очищенні фекальних колодязів, викачування густих сумішей, відходів сільського господарства. Нарешті, обладнання для роботи з хімікатами дозволить вигідно переміщати рідкі мінеральні добрива та добавки, а доступна ціна мотопомпи дозволить швидко повернути витрати на подібне оснащення.

 

Найважливішою перевагою використання мотопомпи є автономність і відсутність необхідності в електриці. Застосувати пристрій можна в будь-який час, для цього буде потрібно тільки пальне і моторне масло.

 

При цьому багато моделей обладнання мають потужні чотиритактні двигуни, що відрізняються чудовою продуктивністю, що дозволяє ефективно опорожнювати рибні ставки, малі озера, басейни, поливати великі фермерські ділянки і гасити пожежі. Якщо купити мотопомпу для брудної води, це забезпечить відмінну допомогу в будівельних роботах, де часто необхідно видаляти великі об'єми рідини або заливати штучні водойми, якщо мова йде про елементи ландшафтного дизайну.

 

Де купити мотопомпу в Україні

Таким чином, помпу можна сміливо назвати незамінною технікою для кожного власника дачі, саду або земельної ділянки. Маючи в своєму розпорядженні якісним обладнанням, можна швидко і зручно виконувати будь-які дії, пов'язані з перекачуванням рідин.

 

Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua пропонує можливість купити мотопомпи в Україні, зробивши відповідний вибір з широкого асортименту пристрій від знаменитих виробників. Найвища якість такого устаткування і надійність в роботі вигідно доповнюється кращими цінами.

Сортування:
Відображення:
Вгору