0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Системи ручного поливу

Як вибрати і купити системи ручного поливу в Києві

Багато дачників та садівників з метою економії звертають свою увагу на системи ручного поливу в Києві. Зручність подібного рішення може навіть зрівнятися з автоматичними системами, якщо з розумом підібрати якісні та ефективні комплектуючі.

 

Особливості вибору систем ручного поливу

Організація автоматичного поливу вимагає не тільки значних фінансових вкладень, а й закладки елементів до висадки рослин. Проект автоматичної системи ділить ділянку на сектори зрошення, і якщо в плані буде вада, потрібно перекладка трубопроводу або пересадка рослин.

 

У ручної системи відсутні подібні недоліки. Гнучкий шланг для поливу можна вільно переміщувати у необхідні зони, а зрошувачі замінюються більш придатними для тієї чи іншої ситуації.

 

Звичайно, водопостачання дачі або приватного будинку потребує придбання насосної станції або спеціального насосу та гідроакумулятору, але потрібно також правильно вибрати певні деталі, де основне значення відведено шлангу. Щоб купити ручний полив в Україні і правильно його організувати, шланг повинен мати відповідний діаметр, щоб забезпечити належну роботу зрошувачів.

 

Граничний тиск шлангу зобов'язаний перевищувати тиск системи водопостачання, щоб шланг не розірвало в умовах максимальної потужності роботи насоса. Діагональне армування забезпечить збереження міцності. Самим якісним та надійним рішенням стане шланг з трьома-п'ятьма шарами.

 

Недорога система ручного поливу оснащується рядом інших деталей. Фурнітура підбирається по діаметру шлангу, а він, у свою чергу, підключається до крана водопостачання. На іншому кінці шлангу встановлюється зрошувач. Цікавим рішенням стають конектори з функцією аквастоп, що зупиняють потік рідини після відключення зрошувачів.

 

Також зрошувачами може формуватися струмінь різного типу - потужна, з кільцевими бризками, «водяний пил» і так далі, що підбирається на основі вимог висаджених рослин. Ручний полив може мати систему розгалужених шлангів, а ціна систем ручного поливу буде варіюватися від їх загального обсягу. Щоб подовжити лінію і розділити шлангів для поливу по тих чи інших напрямках, застосовуються традиційні розподільники і перехідники, під'єднуються на універсальні конектори.

 

Де купити річний полив в Україні

Ефективність і надійність ручного зрошення багато в чому залежить від якості компонентів, що входять до її складу. Інтернет магазин систем ручного поливу Nasosplus.com.ua пропонує широкий асортимент рішень від кращих компаній з ідеальною репутацією серед споживачів, а вартість продукції є найкращою по Україні. Наші рекомендації по вибору відповідної системи дозволять вам прийняти правильне рішення, повністю задовольняє вимоги висаджених на вашій ділянці рослин в якісному і своєчасному поливі.

Сортування:
Відображення:

Вгору