0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Розширювальні баки

Як вибрати і купити розширювальний бак в Києві

Для стабільної і надійної роботи опалювальної системи потрібно грамотно підібрати розширювальний бак в Києві. Цей агрегат має важливе значення для захисту котлів опалення, трубопроводів, запірної арматури, циркуляційних насосів від надмірного тиску рідини, що відбувається при її тепловому розширенні.

 

Особливості вибору розширювального бака

Система опалення може мати природну або примусову циркуляцію рідини, що передбачає можливість купити розширювальний бак відкритого або закритого типу. Дане обладнання має деякі конструкційними і робочими відмінностями. Для будь-якого бака використовується єдиний принцип підбору, що враховує такі фактори:

 

Максимально можливий тиск в баку.

Використовуваний теплоносій і його загальний обсяг в системі.

Коефіцієнт наповнення бака і розширення.

Стартовий тиск в баку.

В опалювальних системах застосовують відкриті, закриті і мембранні розширювальний баки. Перший тип використовується в системах з природною циркуляцією рідини і являє собою відкриту ємність, дно якої доповнено спеціальним відводом в систему. Відкритий бак здійснює підтримку обсягу теплоносія при температурних коливаннях і заповнює обсяг води в системі, якщо стався витік.

 

Закритий розширювальний бак в Україні застосовується в системах з відкритою і природною циркуляцією води, а також в закритих системах примусової циркуляції. Виникнення подібного обладнання забезпечило можливість експлуатації опалення без контакту з атмосферою, а циркуляція рідини здійснюється без домішок агресивних газів, що призводять до корозії. Також це підвищує термін експлуатації всіх компонентів системи і дозволяє збільшити робочий тиск.

 

Нарешті, мембранні розширювальні баки, виступаючі передовими агрегатами, що функціонують автономно. Важливою деталлю такого бака, що відрізняє його від закритого, є еластична мембрана, що розділяє обладнання на дві частини - одна містить в собі стиснене повітря, а інша - теплоносій. За допомогою стиснутого повітря і мембрани значно знижуються розміри обладнання і підвищуються характеристики, але ціна розширювального бака в Києві буде вище.

 

Ключовою характеристикою, яка потребує обліку при виборі розширювального бака, виступає робочий об'єм. Цей параметр вибирається так, щоб надмірний обсяг рідини, що має місце в результаті теплового розширення, що не підвищив тиск у системі понад граничної норми, після якої обладнання опалювальної системи може вийти з ладу.

 

Де купити розширювальний бак в Україні

Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua пропонує великий вибір обладнання для організації опалення та водопостачання від відомих виробників за найкращими цінами. Вибрати і купити недорогий розширювальний бак у нас допоможуть досвідчені консультанти, які враховують всі ваші вимоги і побажання.

Сортування:
Відображення:

Вгору