0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Водорозбірні колонки (підземні гідранти)

Гідранти

Гідранти дуже часто використовуються в системі автоматичного поливу для швидкого підключення до водопроводу. Гідранти забезпечують зручність доступу до води для садових потреб. Гідранти в комплекті з ключем є водозабірну колонку, встановлену в землі, до якої можна легко під'єднати шланг для поливу. Кількість гідрантів і їх розташування, як правило, вибирається в залежності від ландшафту земельної ділянки, газону, саду, і, звичайно, в залежності від того, як розташовується система зрошення під землею.

 

Специфіка використання гідрантів

Гідранти бувають виконані з міцного пластику, латуні, сталі. У комплекті до кожного обов'язково йде ключ. Гідранти часто називають гідророзеткамі через схожість з електророзетками. Гідранти бувають з одним або двома водозабірних отворами (3/4 або 1) для різної ширини шлангів.

Гідранти встановлюються в спеціальних колодязях, зроблених з міцного пластику або іншого матеріалу. Колодязі оберігають пристрій гідранта від вологи, листя, землі та іншого. Колодязі закопуються в землю так, щоб кришка колодязя перебувала на рівні поверхні. Таким чином, гідранти абсолютно не заважають обробці садово-городньої ділянки, клумби, газону, ігор в гольф, футбол і іншим, проведеним на відкритих територіях. Колодязі бувають різних розмірів, у великих колодязях, наприклад, можна встановити кілька гідрантів по необхідності.

Якщо при проведенні системи автоматичного поливу ви не врахували наявність в ній гідрантів, це можна легко виправити. З їх установкою ви відразу відчуєте, наскільки зручніше мати можливість доступу до води у віддаленій частині саду, наприклад.

Всі гідранти постійно знаходяться під тиском, за рахунок цього користуватися ними легко і зручно. Відстань між гідрантами визначається довгою шлангу, який буде до них підключатися. Найзручнішим і оптимальним вважається шланг довжиною 10 - 15 м. Виходячи з цього, гідранти потрібні на відстані приблизно 20 - 30 м один від одного.

У тому випадку, якщо ви використовуєте систему автоматичного поливу з вбудованими зрошуачами, і виникла необхідність в її розширенні або збільшенні кількості води для поливу, це можна зробити, використавши гідранти. До гідрантів же можна буде підключити поливальні шланги або систему крапельного зрошення. Система крапельного зрошення, складається з шлангів з дірочками різного діаметру, через які відбувається доставка води до рослин. Система крапельного зрошення, підключена до гідрантів, вже напевно зможе вирішити проблему поливу, набагато полегшуючи ваше завдання.

 

Для яких цілей краще купити водозабірну колонку

У системах подачі води часто встановлюються водорозбірні колонки, зокрема, у випадках, коли немає можливості постійного доступу до централізованого водопроводу. Водорозбірна колонка, ціна якої сьогодні доступна кожному покупцеві, встановлюється в вуличних колодязях. З її допомогою можна набирати чисту воду, якщо в житловому будинку немає свердловини і доступу до централізованого забору води.

 

Стандартне місце для установки водорозбірних колонок - перехрестя або уздовж вулиці. Колонка встановлюється з розрахунку радіусу обслуговування 100-150 м. Для установки колонки бажано вибрати місце з височиною і хорошим відведенням води (якщо поруч не передбачено водостоку).

 

Колонки водорозбірні в Києві і прилеглих регіонах встановлюється на закільцьованих лініях водопроводу, на вуличній лінії або на ділянці, який відходить від неї. На тупикових лініях колонки монтуються у виняткових випадках, щоб запобігти ймовірність замерзання води. Якщо пристрій встановлюється на глинистому або суглинному ґрунті, навколо насипається шар піску. Така амортизаційна подушка запобігає колодязь від деформації або підйому корпусу колонки.

 

Щоб колонки ефективно виконували свої функції, важливо дотримати основні вимоги:

  • Надійний захист від забруднень;
  • Вода не піддається замерзання;
  • Під час відкриття колонки в мережі відсутні гідравлічні удари.
  • Основні параметри, за якими слід вибирати колонку робочий тиск, умовний прохід труби, що подає, хід клапана, висота наземної частини.

 

Де купити підземний гідрант недорого

Для інших цілей, а саме, гасіння пожеж, застосовуються пожежні гідранти. Ці пристрої встановлюються в водопровідної мережі, призначаються для забору води під час гасіння пожеж і не тільки - для побутових потреб та поливу.

Купити гідрант підземний можна двох типів - надземні і підземні. Підземні гідранти монтуються під землею в колодязі, на спеціальні підставки або ж закриваються кришками. Якщо гідрант монтується без колодязя, він засипається ґрунтом, верхня частина закривається люком. Для забору води на гідрант встановлюється колонка.

У магазині представлені колонки і гідранти в широкому асортименті. Зокрема, ви можете вибрати модель Irritec ¾, з зовнішньою різьбою. Перевага цієї гідророзеткі полягає в швидкому доступі до забору води. Такий пристрій можна використовувати для доступу до системи водопостачання, коли система поливу недоступна для використання. Для швидкого підключення шлангу до гідранта приєднується спеціальний ключ, що відкриває клапан.

 

Всі товари, представлені в каталозі, сертифіковані, відрізняються високою якістю, надійністю і довговічністю. Оформити доставку товару легко - залишити заявку або зв'язатися за контактними телефонами, щоб уточнити будь-які, що цікавлять вас, питання. Ми виконуємо доставку будь-яких замовлень по території України.

Сортування:
Відображення:

Вгору