0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Промислові насоси

Яким має бути промислове насосне обладнання?
Якщо перед вами стоїть мета купити промисловий насос в Києві, ви, швидше за все, вже знаєте, якого типу установку ви шукаєте - спеціалізовану або універсальну. До спеціалізованих відносяться фекальні, свердловинні, дозувальні насоси. У всіх інших випадках - для поливу,насоси для гасіння пожеж, дренажу, потрібно купити промислові насоси універсального призначення.

Основні критерії вибору промислового обладнання:

Обсяг подачі рідини;
ККД;
потужність;
Максимальна продуктивність;
Глибина всмоктування;
Матеріал корпусу.
Чим більше обсяг рідини, що перекачується, тим вище повинні бути параметри обладнання. Матеріал виготовлення, оптимально, вибирати нержавіюча сталь, оскільки саме вона стійка до агресивних факторів.

Продаж промислових насосів реалізована таким чином, щоб власники підприємств могли підібрати ідеальну модель. Розглянемо найбільш поширені типи. Каналізаційні насоси вважаються найбільш затребуваними - вони призначаються для відкачування стоків, побутових і промислових. Особливості конструкції дозволяють перекачувати рідини з великими частинками.

Зважених установки використовуються в будівництві і транспортної промисловості, сільському господарстві. Завдяки цьому обладнанню, створюється стабільна подача води, з незначними домішками частинок.

Відцентрові станції використовуються в системах водопостачання. Ключовий елемент подібної конструкції - на валу змонтовано колесо, що обертається. Спочатку рідина надходить в центр корпусу, потім переміщається до країв лопатей, за рахунок відцентрової сили.

Різновид відцентрових - глибинні насоси, розроблені для подачі води зі свердловини, без домішок. Занурювальне обладнання застосовується в будівництві, для забезпечення водою ділянок сільського господарства.

Базові критерії
Щоб правильно насос промисловий купити, визначаємося з тим, рідина якої температури і стану буде перекачуватися. Для перекачування забрудненої, гарячої води призначені насоси з деталями підвищеної міцності. Також можна підібрати обладнання для перекачування хімічно активних речовин - сольових розчинів, лугів. Звичайні насоси для цієї мети не підходять.

Такі важливі параметри, як продуктивність, напір і потужність необхідно ретельно розрахувати, перш ніж купувати обладнання. На насоси промислові ціна встановлена, в залежності від матеріалу корпусу, основних технічних характеристик і бренду. У нашому магазині представлено обладнання від відомих компаній Pedrollo, Wilo, Grundfos, Calpeda. Компанія Grundfos випускає циркуляційні насоси, з корпусами з бронзи, широкого застосування: в котельнях, системах опалення, гарячого водопостачання.

В асортименті Pedrollo представлені глибинні насоси різної продуктивності і потужності. Устаткування можна встановлювати не тільки вертикально, але й горизонтально.

Сортування:
Відображення:

Вгору