0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Статичний зрошувач

Для яких систем краще купити віяловий зрошувач?

В автоматичних системах поливу використовуються зрошувачі різних типів. Для невеликих ділянок, поливу клумб з маленькими, невисокими рослинами, найкраще підібрати статичні зрошувачі недорого. Крім доступної ціни, такі зрошувачі відрізняються простотою конструкції. У них не передбачається можливість обертання, оскільки немає відповідного механізму. Більшість подібних зрошувачів поливають ґрунт навколо в радіусі від 0,5 до 6 метрів.

Статичні зрошувачі розбризкують воду, як пил безпосередньо навколо себе. Тому подібні установки використовуються в системах, де більший упор робиться не на дальність, а на якість поливу. Затребувані статичні зрошувачі на ділянках, де рослини висаджені купчасто, поруч один з одним. Крім того, статичні зрошувачі для поливу в Києві можна вибрати для ділянок зі складним ландшафтом, де дальній полив не дає потрібної ефективності.

Залежно від моделі, статичні розпилювачі зможуть працювати в великому діапазоні тиску (до 7 бар). За рахунок особливостей конструкції, при установці статичного зрошувача полив здійснюється ефективніше і швидше.

При виборі відповідного зрошувача звертайте увагу на характеристики, в першу чергу, на робочий тиск. У більшості моделей воно становить від 2 до 4 атмосфер.

Пам'ятайте, чим більше точок в системі поливу, тим більший потрібно задати натиск води.

Більш вигідні та зручні в експлуатації зрошувачі з різними форсунками в комплекті. З їх допомогою можна змінювати розмір і форму струменів.

Прості і зручні статичні зрошувачі інтернет магазин пропонує у великому виборі.

У каталозі магазина представлений широкий асортимент зрошувачів, але найбільшим попитом користуються моделі серії Hunter PROS. Абревіатура в назві розшифровується як Pro-Spray. Конструкція кожного дощовиків відрізняється міцністю і високою точністю, гарантує довговічність і надійність на довгі роки. Особливості конструкції: корпус підвищеної міцності, захисний ковпачок, конічна різьблення, стійка до пошкоджень і несприятливих факторів. Залежно від моделі, висота висувної штанги може варіюватися від 10 до 30 метрів. Висувна штанга регулюється швидко, забезпечуючи простоту настройки сектора поливу.

 

У зрошувачі встановлена ​​кришка особливої ​​конструкції, що запобігає протіканню. Спреї сумісні з соплами, регульованими і фіксованого поливу. У комплекті поставляється промивальне сопло зручній конструкції, що захищає від засмічення. Також на розпилювача можна встановлювати будь-які стандартні сопла з внутрішнім різьбленням.

 

Зрошувач статичний з форсунками купити в Україні, серії Hunter PROS, варто також тому, що він комплектується кільцем ущільнювача, яке активується тиском, усуває просочування. Важлива особливість - в конструкції передбачені поглиначі ультрафіолетових променів.

Сортування:
Відображення:

Вгору