0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Системи поливу

Як вибрати і купити систему поливу городу в Києві

Система поливу городу має незмінну затребуваність в жарку пору року. До складу подібних систем входять різні базові частини, включаючи насосну станцію і накопичувальну ємність, датчики, зрошувачі, електромагнітні клапани і багато іншого, що забезпечує правильне функціонування і вимагає грамотного вибору.

 

Робота системи поливу та особливості вибору

Незважаючи на те, що основним призначенням даних систем є належний полив городу і висаджених на ньому рослин, сьогодні вони все частіше застосовуються в рамках «зелених» зон. Це й не дивно, адже покупка системи поливу в Києві забезпечує значну вигоду при процесі експлуатації:

 

Скорочення обсягу води, необхідної для поливу рослин.

Збільшення ефективності поливу знижує витрати на придбання посадкових матеріалів, в зв'язку зі значним зростанням приживлюваності і терміну життя культур.

Економія при обслуговуванні ландшафту саду помітна з перших же днів експлуатації поливу.

Розрізняють три ключових варіанту системи поливу - ручна, напівавтоматична і автоматична.

 

Купити систему поливу ручного типу - найбільш доступне рішення. Для неї по периметру ділянки (якщо він невеликий) або на відстані близько 30 метрів один від одного прокладається водопровід під землею на глибині в 30 сантиметрів. Труби доповнюються гідрантами або спеціальними розетками для поливу. Гідрант не комплектується запірним вентилем, а принцип роботи заснований на відкритті і закритті пропускного клапана за допомогою спеціального пластикового ключа. Монтаж гідранта вимагає організації подушки з керамзиту або щебеню, щоб забезпечити жорсткість, зверху гідрант обсипається землею і утрамбовується. Елемент встановлюється врівень із землею, а потім до гідранта послідовно приєднується шланг на 10-15 метрів, за допомогою якого і здійснюється полив городу.

 

Для забезпечення якісного зрошення рослин можна купити систему для поливу напівавтоматичного типу. Для її використання в мережу трубопроводів, що проходять під землею, встановлюють дощувальні установки, програмовані на полив тих чи інших територій на основі заданого графіка.

 

Нарешті, цілком автоматизована система, що спрацьовує по сигналу від датчиків вологості повітря. Якщо йде дощ, робота системи не виконується. Подібні умови гарантують максимальну зручність поливу, але і вартість організації системи буде найвищою.

 

Де купити систему поливу в Україні

Для придбання якісної, ефективної, довговічною і надійної системи поливу необхідно звернутися до перевіреного продавцеві, що пропонує широкий асортимент продукції від кращих виробників. В Україні такі послуги пропонує інтернет-магазин Nasosplus.com.ua. Доступна ціна на системи поливу у нас доповнюється кваліфікованою допомогою на вибір обладнання, цілком задовольняє ваші вимоги і побажання.

Сортування:
Відображення:

Вгору