0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Поліетиленові труби

Труба поліетиленова водопровідна - ключові особливості

Водопровідні системи, промислові системи подачі води та рідин особливо вимогливі до умов монтажу. На заміну традиційним металевим приходять поліетиленові труби, купити які сьогодні можна за дуже вигідною ціною.

 

Поліетиленові труби використовуються в монтажі напірних водопровідних мереж, артезіанських свердловин, системах поливу. Також такі труби часто застосовуються в облаштуванні самопливної каналізації, для систем автономного водопостачання в приватних будинках.

 

Щоб труба поліетиленова в Києві точно підійшла вашим вимогам, важливо враховувати основні параметри, зокрема, маркування SDR. Цей критерій означає співвідношення між діаметром труби і товщиною її стінок. Також важливо враховувати максимальний робочий тиск, на яке розраховане даний виріб. На поліетиленові труби ціна встановлена ​​невисока, тому, навіть якщо вам потрібно замінити всю водопровідну систему, це вам обійдеться не дуже дорого. На собівартість труб впливають основні показники - діаметр і товщина стінок.

 

У місцях з'єднання труб ПЕ використовуються компресійні фітинги. Вони монтуються методом установки труби в фітинг та подальшій затяжки накидною гайкою.

 

Базові переваги

Крім того, що труби поліетиленові недорого представлені в нашому магазині, у них є ще безліч важливих переваг, за якими вони істотно перевершують металеві аналоги.

 

Отже, основні плюси:

 

Термін експлуатації трубопроводів з ПЕ значно довше, ніж чавунних, металевих або бетонних (гарантійна експлуатація становить 50 років);

На них не утворюється корозія при контакті з водою і агресивними рідинами;

Зручність доставки і транспортування, за рахунок невеликої ваги, який в 3-4 рази менше, ніж у чавунних або бетонних;

Труби різних діаметрів виробляються бухтами до 1000 метрів, що скорочує витрату матеріалів при монтажі, збільшує швидкість установки;

Сварка ПЕ труб вимагає менше витрат часу;

При використанні термостійких фітингів зварювання значно спрощується, виконується з більш високою швидкістю;

Для підготовки зварників до роботи з полімерними трубопроводами не потрібно багато часу;

Для ізоляції стику ПЕ труб не потрібні додаткові витрати;

При необхідності, поліетиленовий трубопровід можна заново перемонтувати, зі збереженням експлуатаційних особливостей.

Важлива перевага, чому варто купити трубу поліетиленову - по закінченню терміну експлуатації вони легко переробляються. Такі трубопроводи можна прокладати методом протягування, при цьому, вони зберігають високу еластичність.

 

Напірні труби з поліетилену низького тиску легко витримують навантаження, які надає ґрунт, не руйнуються при землетрусах. Якщо всередині такої труби замерзне вода, вона ніяк не зашкодить її структурі.

 

Завдяки низькій шорсткості поверхонь можна використовувати менший діаметр при збереженні гідравлічних властивостей водопровідної системи. При використанні труб з поліетилену ПЕ-100 в системі скорочується вірогідність гідроудару, через низький модуля пружності. Ще одна важлива перевага - поліетилен безпечний в аспектах бактеріології і токсикології, і зберігає свої властивості на всьому терміні експлуатації. Таким чином, труба поліетиленова ціна якої доступна широкій купівельної аудиторії, задовольняє всім вимогам сучасності.

 

Особливості монтажу

При прокладанні водопровідної системи увагу приділяємо кожному етапу, але особливо ретельно потрібно монтувати вузли на вільних трубах. Між фітингами потрібно залишати таку відстань, яке дозволить затягувати болти і монтувати засувку, зберігаючи герметичність.

 

При монтажі поліетиленових труб для гарячого водопостачання, важливо дотримуватися ключові правила: прокладати систему не більше ніж на 20 сантиметрів від глибини промерзання ґрунту. Якщо труби будуть фіксуватися зварюванням в траншеї, вона повинна бути ширше, приблизно на 40 см, ніж діаметр труби. Коли вся система прокладена, труба засипається піском і тільки після цього насипається залишився ґрунт.

 

При дотриманні всіх правил, використанні якісних труб, ви отримаєте надійний водовід.

Сортування:
Відображення:

Вгору