0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Трос для занурення насосу

Який краще купити трос для насосу?

Насосне обладнання, яке опускається в свердловину або колодязь, підтримується спеціальним тросом, виготовленим з нержавіючої сталі або латуні. Трос необхідний для страховки дорогого устаткування, адже якщо в підземній системі трапиться поломка, канат залишиться єдиним шансом дістати устаткування.

 

Щоб правильно трос для насосу купити в Києві, потрібно розрахувати запас його надійності. Для цього використовуємо такі фактори як вага насоса, труби і вага води в трубі. Приблизно, повинна вийти величина в 100 кілограм, але страхувальний трос повинен витримувати більше, оскільки на глибині провисання вага збільшується.

 

Основні різновиди

На трос для свердловинного насосу ціна залежить від матеріалів виготовлення. Найбільш дешеві і зручні канати з синтетики: нейлону і капрону. Ці матеріали не схильні до корозії, гниття, не виділяють шкідливих речовин. Недолік подібних тросів полягає в розтягуванні штучних ниток під впливом тяжкості. Тому, щоб посилити канат, необхідно робити кілька шарів.

 

Більш міцним і, відповідно, вигідним варіантом вважається сталевий трос, що витримує великі навантаження. Але недорогі сталеві сплави швидко іржавіють під впливом вологи. Тому найкращим варіантом буде купити нержавіючий трос для свердловинного насосу - він витримує велику вагу, що не підпадає під вплив корозії з часом.

 

Часто як варіант розглядають оцинкований канат, але він обов'язково повинен бути покритий ізоляцією з ПВХ матеріалу, оскільки цинк виділяє токсичні речовини.

 

Види тросів для занурення насосу

У каталозі ви можете вибрати і купити трос нержавіючої сталі для насосу недорого, наприклад, модифікацію зі сталі маркування А2. Трос виготовляють з якісного високолегованого тонкого дроту, сплетеного в міцний трос. У виробництві використана сталь, стійка до корозії і високих температур, що значно підвищує експлуатаційні властивості виробу.

 

Подібний різновид тросу розроблений для використання з занурювальними, фекальними насосами, обладнанням для свердловин та колодязів. Також сталеві канати можна використовувати в будівництві, підіймальних пристроях.

 

Ідеальний вибір для глибинних насосів, що працюють в свердловинах системи водопостачання приватного будинку - сталевий трос в сплетенні з полівінілхлориду. Такі вироби відрізняються підвищеною міцністю і жорсткістю

 

Трос виготовлений зі сталевого дроту підвищеної міцності, покривається ПВХ ізоляцією, додатково захищає канат від корозії та пошкодження. Дріт покритий шаром цинку, для захисту від агресивного впливу робочого середовища.

 

Головні переваги тросів з обплетенням ПВХ: висока міцність, хороше робоче навантаження, захист від корозії.

 

Якщо у вас залишилися питання з приводу вибору тросу для скважинних насосів, ми з радістю відповімо на них. Замовляйте міцні, довговічні канати, а ми забезпечимо оперативну доставку.

Сортування:
Відображення:

Вгору