0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Фекальні занурювальні насоси

Як вибрати і купити фекальний занурювальний насос в Україні

Наявність заміського будинку або дачі пов'язане з деякими клопотами, серед яких організація зливу каналізаційних стоків. У тому випадку, якщо приєднання самопливної труби до центральної каналізації або септик неможливо, існує інший вихід - купити погружний фекальний насос.

 

Особливості конструкції і призначення фекальних заглибних насосів

Відмінності фекального обладнання від традиційного дренажного полягають в здатності виконувати перекачування рідин з твердими частинками. Такі агрегати дозволяють відкачувати септики і вигрібні ями.

 

Фекальні помпи занурені в Україні стають справжнім порятунком при осушенні затоплених підвалів, відведення зливових вод і поливі городу, але основне їхнє завдання полягає в викачування каналізаційних стоків з накопичувальних ємностей та септиків. При виробництві елементів обладнання враховується той факт, що робота може вестися в хімічно агресивному середовищі. Так, для матеріалу корпусу і ключових елементів часто використовується чавун або нержавіюча сталь.

 

Назвою насосу передбачається його монтаж нижче рівня води, на дні резервуара, куди надходять каналізаційні стоки. Купити насос фекальний занурювальний дуже зручно ще і завдяки автономній роботі обладнання, що забезпечується автоматикою і поплавковою активатором.

 

Сам монтаж виконується з поверхні. На дні резервуара закріплюється спеціальний патрубок, до стіни підводяться напрямні для спуску, а до пристрою приєднують міцний трос. Потім насос опускають по напрямних на канаті, а установка на патрубок відбувається під масою самого обладнання. При необхідності ремонтних робіт або ревізії, агрегат з легкістю витягується з бака.

 

Власники дачних ділянок часто зупиняють свій вибір саме на такому обладнанні, адже пристрої відрізняються простотою і експлуатацією, а ціни на заглибні фекальні насоси знаходяться на доступному рівні. За допомогою погружного агрегату потужністю 40 кВт можливо перекачувати близько 400 кубометрів рідини в годину на висоту в 20 метрів.

 

Насос легко справляється з перекачуванням сильно забрудненої рідини з довговолокнистих твердими домішками, що дозволить позбутися від неприємних клопотів. Достатньо лише грамотно підібрати відповідне пристрій і забезпечити йому належне обслуговування.

 

Де купити фекальний занурювальний насос в Україні

Ефективність, надійність і якість насосів безпосередньо залежить від виробника і агрегату. Фахівці рекомендують віддавати перевагу продукції від перевірених компаній, які заслужили відмінну репутацію серед безлічі споживачів. Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua займається продажем такого обладнання в Україні.

 

Ми пропонуємо великий вибір насосів і супутніх товарів від кращих світових і вітчизняних виробників. Ціна насоса фекального погружного в Києві буде прийнятною для кожного клієнта.

Сортування:
Відображення:

Вгору