0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Насоси для систем пожежогасіння

Як вибрати і купити насоси пожежогасіння в Україні

Насоси пожежогасіння в Україні здійснюють перекачування вод з озер, водосховищ або цистерн до палаючого об'єкту, що передбачає складну конструкцію обладнання. Сьогодні існують різні варіанти подібних насосів, що розрізняються за принципом роботи, конструкції і створюваному тиску.

 

Характеристики пожежних насосів і особливості вибору пристроїв

Конструкція подібних насосів в різний час розроблялася інженерами різних країн, що вплинуло на велику кількість наявних видів і постійну модернізацію. При гасінні пожеж найбільшу затребуваність мають відцентрові насоси, де вода всмоктується за допомогою інерційної сили. Такі насоси для пожежогасіння в Києві застосовуються для подачі спеціальної рідини для нейтралізації вогнища загоряння, створення вакууму і прокачування трубопровідної води.

 

Незалежно від пристрою виділяють певні характеристики:

 

Обсяг рідини, що подається або гасячого речовини за одиницю часу в літрах за секунду.

Напір в метрах (можливості підйому струменя).

Відстань між поверхнею води і горизонтальною віссю насоса в метрах.

Частота обертання валу в оборотах за хвилину.

ККД.

Згідно зі встановленими нормативами, обладнання високого тиску може створити напір в 200-400 метрів, ККД при нормальному тиску сягатиме 60%, а при високому - 40%.

 

З метою пожежогасіння використовується різне насосне обладнання. Грунтуючись на принципі дії, можна купити пожежний насос об'ємного або динамічного типу.

 

Об'ємні гідравлічні агрегати виконують переміщення рідини шляхом почергового зменшення і збільшення обсягу камери, вода перетікає між обсягами і заштовхується. Найвідомішим варіантом такого насоса є поршневий. Для ліквідації невеликих загорянь в лісах використовуються ручні насоси з поршневим принципом. Також в категорію об'ємних входять роторні, водокільцеві і пластинчасті агрегати.

 

Динамічні недорогі насоси пожежні (водоструминні, відцентрові, діагональні, вихрові, осьові) виконують всмоктування шляхом сил інерції. З їх допомогою можливо перекачати забруднену рідину з безперервним процесом. Найпростішим рішенням буде струменевий насос, але і ККД у них найнижчий.

 

Де купити пожежний насос в Україні

Показники ефективності, надійності і довговічності пожежних насосів будуть прямо залежати від конкретного агрегату і виробника. Згідно з рекомендаціями фахівців, найкращим рішенням стає продукція від іменитих виробників, що заслужили ідеальну репутацію і захоплені відгуки безлічі споживачів. Саме таке насосне обладнання представлено в нашому інтернет-магазині Nasosplus.com.ua.

 

Ми пропонуємо широкий асортимент перевіреної продукції з різними характеристиками, а ціни на пожежні насоси підійдуть кожного клієнта. Наші досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір агрегату.

Сортування:
Відображення:

Вгору