0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Системи автоматичного поливу

Система автоматичного поливу в Києві

У рослин існують свої потреби в території, належній температурі, світлі, повітрі та воді. Полив невеликих ділянок і малої кількості рослин - не проблема, але зовсім інша справа, якщо потрібно зрошувати водою 20 соток землі, використовуючи шланг. Для таких ситуацій існує система автоматичного поливу, що значно підвищує зручність і ефективність процесу.

 

Що таке автоматичний полив

Автоматичний полив є сучасним і комфортний метод догляду за рослинами. З його допомогою забезпечується найбільш якісний полив саду та городу, газону і присадибної ділянки. Подібного ефекту неможливо досягти ручним способом. Автоматичний полив в Києві відрізняється повністю автономної роботи без втручання людини - досить одного разу встановити і налаштувати його, щоб більше не переживати про постійне надходження рідини до рослин і ступеня зволоження газону.

 

Регуляція системи здійснюється спеціальним контролером. Даний елемент контролює цикл зрошення, надаючи можливість установки необхідної норми витрати води, часу і тривалості сеансів поливу. Для різних зелених насаджень на ділянці можливо запрограмувати певний режим зрошення.

 

Зручні і недорогі автоматичні системи поливу володіють ще однією перевагою - оснащення метеодатчиків, що реагують на зміну погоди. У дощ полив городу не виконуватиметься. Економія часу при використанні автоматичного поливу доповнюється економічністю в плані витрати електроенергії і води.

 

Грунтуючись на потребах тих чи інших рослин, автополив сам створює план доставки рідини, щоб вода надходила в необхідний відрізок часу і в необхідному обсязі. Поливальні головки обладнання ховати під землю і піднімаються лише при здійсненні подачі води, а труби вкопуються на глибину 30 сантиметрів, що забезпечує збереження ландшафтного дизайну в його ідеальному вигляді.

 

Ціна автоматичного поливу буде змінюватися на основі застосовуваних деталей. Поливальні головки представлені у великому асортименті і їх вибір здійснюється на основі призначення. Наприклад, для поливу клумб найефективніше будуть малі зрошувачі віялового типу, а для газонів підійдуть потужні роторні та імпульсивні елементи. Якщо рослини потребують крапельного поливу, можна доповнити систему автополиву спеціальними крапельницями, що забезпечить грунті належне зволоження, а вам - відмінний урожай овочів.

 

Де купити систему автоматичного поливу в Україні

Наш інтернет-магазин Nasosplus.com.ua пропонує великий вибір різних варіантів систем автоматичного поливу від кращих виробників. Висока якість, надійність, ефективність і довговічність доповнює доступна ціна системи автоматичного поливу і наша кваліфікована допомога по вибору обладнання, повністю задовольняє ваші вимоги і побажання.

Сортування:
Відображення:

Вгору