0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пушки для зрошення

Як вибрати і купити поливальну гармату в Києві

Поливальні гармати в Києві є високоефективні спринклери, що відрізняються великим радіусом поливу і подовженим соплом, чий зовнішній вигляд нагадує стовбур гармати. Робота багатьох варіантів подібного обладнання походить на інші види спринклерів, а основна відмінність полягає в розмірах.

 

Особливості конструкції і вибору поливальних гармат

Більшість водяних поливальних гармат мають маятниково-імпульсний принцип дії, так як агрегати даного типу відрізняються безпрецедентною надійністю, що досягається за допомогою простоти конструкції. По суті, конструкція не має якихось особливих нюансів, представляючи собою традиційну вигнуту трубу, закінчення якої доповнений соплом певного діаметру.

 

Купити поливальну гармату означає отримати досить простий, але ефективний пристрій, де вся робота виконується окремими насосами, що подають великий обсяг води під тиском на вхід зрошувача. Однак простого розгону води і її викиду на велику дистанцію буде недостатньо, адже ключова задача поливу полягає в покриття певної ділянки опадами. Для цього необхідно, щоб вся конструкція гармати поверталася по заданій траєкторії, а процедура була контрольованою.

 

З цією метою обладнання доповнюється спеціальними маятниковими механізмами. Суть дії полягає в паркані у водяного струменя деякої частини кінетичної енергії, з подальшим прокручуванням форсунки на необхідний градус. Важелем з блокаторами, що відповідає за відбір енергії, виконується коливальний рух.

 

Сьогодні можна купити недорогу поливальну гармату сучасного зразка, що забезпечує рівномірний полив і безшумну роботу. Переміщення сопла відбувається під впливом внутрішнього поршня, що рухає шестерні малого редуктора, об'єднаного з провертати соплом. Відсутність рухомих елементів забезпечує безшумний полив.

 

Перешкодою до використання водяних поливальних гармат завжди була громіздкість системи, але сьогодні багато виробників пропонують висувні аналоги обладнання, а ціна на поливальні гармати даного типу не змінилася. Невелике зниження діаметра підключення і приміщення висувного сопла в міцний корпус дозволило створити якийсь «обріз» гармати, який стає ідеальним рішенням для ситуацій поливу, які потребують компактності і високої продуктивності.

 

Де купити поливальну гармату в Києві

Величезне значення для ефективності роботи обладнання має правильний вибір водяних установок від перевірених компаній. Поливальні гармати в інтернет магазині Nasosplus.com.ua здатні задовольнити будь-які потреби в якісному поливі ділянок. Наш великий асортимент включає в себе різні варіанти поливальних гармат за найкращими цінами в Україні. Досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір пристрою, відповідного вашим вимогам і побажанням.

Сортування:
Відображення:

Вгору