0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Насоси для фонтанів

Насоси для фонтанів

Як вибрати насоси для ставків та фонтанів? Дане питання досить важливе для забезпечення правильного руху і циркуляції води. Неправильна циркуляція води може привести до застою, накопичення водоростей і появи комарів.

Якщо у вашому ставку або будь-якому іншому штучному резервуарі живуть риби, ростуть рослини або є будь-які інші представники флори і фауни, дуже важливо підтримувати якість води, рівномірно розподіляючи рівні кисню та інших поживних речовин.

 

Типи насосів для ставків і фонтанів

 

Сьогодні насос для ставка купити можна двох основних типів:

занурювальний;

зовнішній (поза ставкос).

Зовнішній насос для ставка також відомий, як відцентровий насос. Залежно від області застосування кожен насос має певні переваги. Розглянемо їх трохи докладніше.

 

Занурювальні насоси для ставків і фонтанів

 

Якщо ви зібралися купити насос для ставка занурювального типу, візьміть до уваги, що цей пристрій необхідно повністю занурити під водою в найглибшій частині ставка. Занурювальні насоси прості в установці і іноді є більш економічним рішенням для невеликих ставків (до 4000 літрів води).

 

Вони відрізняються мінімальним рівнем шуму при роботі і можуть також використовуватися для осушення вашого ставка. Якщо у вашому ставку водяться риби або інші водні тварини, ви можете розглянути модель, в якій не використовується масло, тому що існує небезпека руйнування ущільнення насоса і витоку охолоджуючої рідини в воду.

 

Відцентрові насоси для ставків і фонтанів

Насоси для фонтанів подібного типу є надійний і енергоефективний варіант. Їх встановлюють в сухому місці біля вашого ставка або будь-якого іншого водоймища.

 

Купити насос для фонтану відцентрового типу може бути актуальним, якщо обсяг резервуара перевищує 4000 літрів. У порівнянні з занурювальним насосом вони зазвичай більш шумні в роботі і складніше в установці, але їх легше обслуговувати.

Підбираючи фонтанний насос або насос для ставка, важливо враховувати довжину і якість шнура. Переконайтеся, що шнур досить довгий, щоб безпечно підключити його до джерела енергії подалі від води. Мінімальна відстань від резервуара, відповідно до норм і стандартів, становить близько 2 м.

 

Як визначити тип насоса для фонтану або ставка

Насос для фонтану або ставка підбирається з урахуванням робочих параметрів, одним з яких є продуктивність. Для того, щоб правильно вибрати насос фонтанний, необхідно точно знати загальний обсяг води в резервуарі.

 

Рекомендується, щоб вода в ставку повністю оновлювалася не рідше одного разу на годину. Наприклад, якщо у вас ставок або фонтан на 2000 літрів, необхідна продуктивність насоса повинна складати як мінімум 2 м3 / год.

 

Розрахунок напору і висоти підйому

Двома найважливішими вимірами при виборі типу насосу для ставка або фонтана є максимальна номінальна висота напору і максимальний підйом. Висота напору означає висоту по вертикалі, на яку насос піднімає воду над поверхнею ставу.

Висота, на яку насос фонтану ставка може підняти воду, називається «максимальним напором». Вона вимірюється вертикально від рівня води в ставку. Щоб розрахувати необхідну підйомну силу, вам потрібно виміряти, як далеко вода у вашому фонтані повинна пройти від місця розташування насоса в вашому фонтані до верхньої точки фонтану.

Потім вам потрібно вибрати насос, який піднімає вище, ніж це вимір. Наприклад, якщо ця відстань складає 50 см, вам знадобиться насос для фонтану купити, який забезпечує «підйом води» на висоту не менше 75 см.

Сортування:
Відображення:

Вгору