0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Змінні мембрани для гідроакумулятора

Як вибрати і купити мембрану для гідроакумулятора

Мембрана для гідроакумулятора в Києві є основним елементом внутрішньої конструкції розширювального бака, який впливає на правильну роботу і надійність опалювальної системи або домашнього водопостачання.

 

Особливості конструкції, роботи та вибору мембрани

Мембрани можуть мати певний тип:

 

Діафрагма. Жорстко закріплена мембрана по периметру перетину обладнання, що розділяє бак частини для повітря і рідини. На поверхні такого бака спостерігається бортик або шов. Заміна такої мембрани неможлива.

Грушоподібної форми. Закріплюється за допомогою фланця на нижню частину бака і власника зверху. Даний бак має фланець на нижній частині, а зверху видно штуцер власника. У разі розриву можна купити мембрану для гідроакумулятора подібного зразка.

У розширювальному баку першого типу, при відсутності рідини, мембрана притискається повітрям до внутрішньої стінки обладнання, щоб вода могла наповнювати бак. Коли через штуцер відбувається надходження рідини під тиском, це зміщує мембрану на протилежну сторону, стискаючи повітря у другій частині.

 

Що стосується гідроакумуляторів з грушоподібної мембраною, тут рідина під час вступу розтягує мембрану, підвищуючи її обсяг, а розташований навколо неї повітря контролює це розширення.

 

Тобто, робота мембрани здійснюється циклічно в рамках згладжування гідроударів, забезпечення готовності системи до функціонування зі стабільним тиском. Чим частіше відбуваються подібні цикли, тим менше служить мембрана. Від неї вимагається надійність і еластичність, але якщо розрив все ж стався, на допомогу прийдуть недорогі мембрани для гідроакумуляторів.

 

Що стосується матеріалів, найчастіше в гідроакумулятори застосовуються мембрани на основі BUTYL і EPDM матеріалів. Перший тип виступає синтетичної бутиловой гумою, придатної до застосування з питною водою. Експлуатаційні температури можуть бути в межах від -10 до + 99 ° С. BUTYL - вельми стійкий до зносу матеріали, що легко протистоїть впливу радіаторів, довговічний і водонепроникний. EPDM являє собою синтетичну етил-пропіленову гуму, яка підходить для застосування з питною водою, діапазон температур буде таким же, але еластичність нижче, ніж у бутилового варіанти мембрани.

 

Вирішуючи купити мембрани для гідроакумулятора, слід приділяти увагу призначенню системи і максимальній температурі рідини, де використовується бак. Так, для опалювальних систем підійдуть мембрани, непридатні для застосування з питною водою, також можливі варіації температурного режиму від +70 до +99 ° С.

 

Де купити мембрану для гідроакумулятора в Україні

Наш інтернет-магазин Nasosplus.com.ua пропонує великий вибір мембран високої якості від знаменитих виробників, чиї ідеальні властивості перевірені численними користувачами. Ціна мембрани для гідроакумулятора у нас є найкращою по Україні.

Сортування:
Відображення:
Вгору