0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пульти управління насосами (плавний пуск)

Пульти управління насосами (плавний пуск)

В даний час існують абсолютно різні методи запуску електродвигуна, такі як «Direct On Line (DOL)», «Star-Delta», «Auto Transformer», «Primary Resistor» або з використанням напівпровідникових силових електронних пристроїв, таких як VFD і «Пристрій плавного пуску ».

Кожен метод має свої специфічні застосування і переваги. Далі ми збираємося доступно пояснити для покупців нашої продукції метод запуску «Soft Starter», який використовують запропоновані вашій увазі пульти управління насосами (плавний пуск).

Основи плавного пуску

Оскільки електродвигунів часто потрібна велика кількість електроенергії під час їх розгону до номінальної швидкості, можна використовувати пульт управління насосом м'який старт для обмеження стрибка струму, відомого як «пусковий струм», і крутного моменту електродвигунів, що призводить до більш безпечного, плавному і поступового запуску.

 

Пульти управління насосами (плавний пуск) захистять ваш електродвигун від можливих пошкоджень і в той же час продовжать термін служби електродвигуна і всієї системи за рахунок зниження нагріву, що викликається частими запусками / зупинками, зменшенням механічного навантаження на електродвигун та його вал.

Великий пусковий струм також пред'являє високі вимоги до системи електропостачання, що призводить до додаткових витрат. Пульти управління насосами (плавний пуск) для двигунів зазвичай використовуються в промислових додатках, які мають високу інерційну навантаження, що вимагає великого кидка струму.

 

Приклади застосування пристроїв плавного пуску

Пристрої плавного пуску електродвигуна знаходять саме широке застосування в багатьох галузях і сферах. Зокрема, їх використовують в таких системах, як:

 

Пиловловлювач.

Одним із прикладів є повітряний скрубер або мішок. У них усередині встановлені великі вентилятори,  для приведення в рух яких буде потрібно якийсь час, але як тільки вентилятор почне рухатися, ток і навантаження крутного моменту на двигуні зменшуються.

 

Системи водопостачання

Додатки для водопостачання - ще одне прекрасне застосування цих твердотільних електронних пристроїв. При використанні насосів в процесі їх потрібно навантажувати поступово. В іншому випадку ви викликає скачки тиску в системі водопостачання, які можуть привести до небезпечних умов. Пульти управління насосами (плавний пуск) в цьому плані поза конкуренцією.

 

Конвеєрні системи для важких вантажів.

Конвеєрні системи, які переміщують важкі вантажі, також можуть бути оптимізовані за допомогою пристроїв плавного пуску. Пристрій плавного пуску буде розташовано всередині панелі управління, і на нього буде подаватися трифазна напруга зверху. Потім внизу він буде подавати трифазну напругу на двигун.

 

Методи управління пристроєм плавного пуску

 

Яким чином будуть працювати пульти управління насосами (плавний пуск)? Будь-який пристрій плавного пуску може управлятися або за прямим проводці пуск / зупинка, або їм можна управляти через Ethernet. Обидва методи контролю мають свої переваги і недоліки.

 

Для сигналів прямого пуску / зупинки не потрібно програмований логічний контролер (ПЛК). Це дозволяє істотно знизити загальну собівартість обладнання. При використанні управління через Ethernet потрібно ПЛК, що здорожує вартість, але дозволяє, в свою чергу, отримати зворотній зв'язок, яка дасть можливість настроюється управління і моніторингу.

 

Ми допоможемо вам підібрати пульт управління насосом плавний пуск, який буде оптимальним рішенням для ваших умов експлуатації. У нас ви можете вибрати і купити пульт управління для глибинного насоса з плавним пуском або придбати пульт управління свердловинним насосом з м'яким стартом.

Сортування:
Відображення:

Вгору