0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–17:00

Сб-Нд: Онлайн

0
Мій кошик

Зрошувачі

З яких причин варто зрошувач купити в Києві?

Якщо ви плануєте не просто відпочивати на дачі, а культивувати квіти, овочі, фрукти, ягоди, варто продумати систему поливу. Поливати вручну, особливо, великі ділянки, складно, цей процес забирає багато сил, енергії і часу. Тому ідеальним виходом з такої ситуації стане автоматизована система поливу, до якої підключаються зрошувачі.

Сьогодні купити зрошувач можна будь-якої форми і принципу роботи, правильно підібравши основні параметри. Зрошувачі для системи автоматичного поливу - компактні пристрої, що забезпечують ефективну подачу вологу на ділянку. Зрошувачі відрізняються принципом роботи і конструкцією, які залежать від особливостей ландшафту ділянки.

Шланг подає воду занадто потужним струменем, яка може вимивати ґрунт біля рослин, пошкоджувати їх кореневу систему. Зрошувач видає воду дрібними бризками або краплями, що нагадують дощ. Завдяки цій особливості рослини отримують цілющу вологу рівномірно, без пошкоджень.

 

Вибираємо правильно

Зрошувачі для поливу в Україні представлені різні різновидами, з якими ми ознайомимося детальніше.

Осциляційного - має багато отворів, що забезпечують якісне, крапельне зрошення.

Пульсуючий, за рахунок особливостей конструкції і подачі води, відмінно підходить для поливу невеликих ділянок, квітників. У сучасних системах поливу кілька зрошувачів можна підключати послідовно, з регулюванням кута повороту і нахилу струменя. Крім того, можна зафіксувати певний сектор поливу.

Роторний - оснащується обертається головкою, в якій можна встановлювати різний градус і радіус поливу.

Статичний - подає воду по широкій амплітуді, дозволяє регулювати дальність і висоту подачі вологи. Найчастіше, для підвищення ефективності зрошення ділянки, віяловий зрошувач встановлюється на тринозі.

Нерухомі зрошувачі працюють за принципом статичного зрошення, але подають воду тільки у фіксованому секторі.

Ціна на зрошувачі залежить від особливостей і складності конструкції, виробника.

 

Різноманітність вибору

У каталозі представлені різні види зрошувачів, для ділянок різного ландшафту і площі. Ви завжди можете замовити зрошувач водяній з доставкою в будь-яке місто України.

 

Пульсуючі зрошувачі з чотирма форсунками призначені для поливу великих ділянок, встановлюються на штативі. Відрізняються регулюванням площі зрошення. Пристрої виготовляються з міцних матеріалів, що гарантує довговічність і тривалу експлуатацію.

Всі товари, представлені в каталозі, сертифіковані, мають гарантію якості від виробника. Вибираючи зрошувач, для автоматичної системи поливу будь-якого типу на сайті, ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте якісні і надійні пристрої.

Якщо у вас залишилися будь-які питання, що стосуються підбору товарів, задати їх ви можете по телефону або на нашому сайті.

Сортування:
Відображення:

    ТОП запросыТОП меню
Вгору