0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

багатоступеневі насоси

Особливості будови і принцип роботи

Відцентрові насоси активно використовуються в побутовій сфері та промисловості. Залежно від особливостей конструкції, обладнання може бути одно- або багатоступеневим. У кожної з цих категорій є унікальні характеристики і своя сфера застосування.

У корпусі насоса, виготовленого з чавуну або сталі, розташовується двигун, до якого приєднаний вал, з лопатевим колесом.

Принцип роботи відцентрових насосів одноступінчатих і багатоступеневих однаковий:

Рідка робоче середовище підхоплюється лопатями робочого колеса, переміщаючись разом з ними;

Підхоплена відцентровою силою, перекачується рідина відкидається на стінки внутрішньої камери, створюючи високий тиск;

Переміщаючись через напірний патрубок, рідина виштовхується в нього;

У момент відкидання рідини до стінок робочої камери, створюється розрідження повітря, за рахунок чого вода всмоктується через вхідний патрубок.

Багатоступінчасті пристрою відрізняються кількома робочими колесами, що обумовлює ряд переваг:

Установки дозволяють перекачувати рідину з більш високою продуктивністю, тобто, за одну одиницю часу перекачується більший об'єм рідини;

Потік рідини формується з більш високими показниками напору, оскільки цей параметр складається з суми напорів, які створює кожен ступінь. Це якість установок дозволяє добитися більш високого тиску в системах, переміщати рідини по ним на більш значну висоту.

З огляду на ці особливості, купити багатоступінчастий насос можна для різних цілей: водопостачання заміського будинку, поливу городу, водопостачання міського комунального господарства. Також багатоступінчастий насос в Києві купити можна для обладнання системи пожежогасіння, оснащення шахтного водовідливу, функціонування парових котлів, перекачування хімічних рідин. Іншими словами, багатоступінчастий насос дуже актуальне в будь-якій сфері, де потрібно створити високою натиск рідини.

Залежно від особливостей конструкції, багатоступінчасті насоси можуть бути секційними або спіральними. Установки секційної категорії здатні забезпечувати продуктивність до 900 м3, з напором рідини до 1900 метрів.

При всіх цих перевагах, ціна багатоступінчастого насоса залишається доступною більшості покупців.

Проблем з вибором немає

Магазин багатоступеневих насосів пропонує вибрати продукцію відомих брендів Pedrollo, Calpeda, Ultropump, представлену різними серіями і моделями. Якщо перед вами стоїть мета недорого купити багатоступінчастий насос, вам обов'язково сподобається серія Pedrollo PLURIJET, заснована на базі самовсмоктуючий установки.

Серія насосів Calpeda MXH, розроблена для побутових цілей, перекачування чистої води, без абразивних домішок, відрізняється міцністю і практичністю конструкції. Корпус без виступаючих фланців, з монолітним з'єднанням між насосом і двигуном. Пробки для заливки і зливу доступні з будь-якого боку.

Продукція Ultropump також відрізняється доступною ціною, компактними габаритами і практичним виконанням корпусу.

Сортування:
Відображення:

Вгору