0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Фільтри дискові

Купити фільтр дисковий - убезпечити систему поливу

Щоб забезпечити безперебійну роботу автоматичної системи поливу, її необхідно оснастити спеціальними фільтрами. Вода в водопровідній системі, свердловині, часто містить механічні домішки. Вони, потрапляючи в складну систему поливу, забивають її, виключаючи будь-яку ймовірність прочистити і повернути її в робочий стан. Тому так важливо заздалегідь придбати систему фільтрації, тим більше, що ви завжди можете купити недорого дискові фільтри.

Дискові фільтри розробляються для очищення води для поливу від великих часток, таких як пісок, глина. Елементом, що фільтрує в подібній установці є спеціальний картридж у вигляді диска, виготовлений з міцного полімеру. Поверхня диска покрита жолобками певної ширини і глибини. Шляхом змінного стиснення і розширення канавок сусідніх дисків відбувається фільтрація.

 

Дискові фільтри для води в Україні мають безліч переваг:

  • Інноваційний метод очищення, при якому засмічення фільтруючого елемента практично неможливо;
  • Високий рівень продуктивності деякі моделі фільтрів здатні пропускати - близько 4 000 м3 на годину;
  • Зручний монтаж;
  • Довговічність в конструкції немає елементів, схильних до корозії, тому фільтри працюють довгий час, не вимагаючи складного обслуговування.
  • Великий плюс дискових фільтрів полягає в тому, що їх можна встановлювати в системах з високим тиском, оскільки вони стійкі до гідроударів.

 

Вибираємо відповідний фільтр

Якщо вам потрібен дисковий фільтр, ціна якого в Києві доступна, в нашому магазині ви знайдете відповідну вам модель. Зокрема, в широкому асортименті представлені фільтри Irritec, розраховані на глибоку фільтрацію. Вартість фільтраційного обладнання залежить від пропускної здатності. Дешевші моделі призначені для обробки 5 м / ч, дорожчі пристрої можуть обробляти до 20 м / ч.

Дискові фільтри складаються з корпусу, фільтруючого елемента, що складається з тонких дисків, покритих канавками. Всі частини фільтра, призначеного для очищення води від механічних домішок, виготовлені з високоміцного пластика. Підходять для очищення води з домішками розміром не більше 130 мікрон. Фільтр буде незамінний в системах поливу, де необхідно очищати водний потік від неорганічних і органічних частинок, особливо, якщо вода подається з свердловини.

Основна перевага фільтру, крім простоти установки і демонтажу, легкість очищення. Очищення відбувається за рахунок проходження води через стислі диски з радіальними канавками. Як правило, подібне очищення відбувається за допомогою потоку зворотної води. Щоб поліпшити якість очищення, можлива додаткова установка другого або контрольного дискового фільтра.

 

Всі моделі фільтрів, представлені в каталозі, відрізняються високою якістю, виготовлені з високоміцного пластика, який прослужить довгі роки. Щоб оформити доставку товару, просто залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за контактними телефонами.

Вгору