0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Комплектуючі для гідроаккумуляторів

Комплектуючі для гідроакумуляторів в Україні

Серед найважливіших комплектуючих для гідроакумуляторів можна виділити мембрани. Цей елемент округлої форми встановлюється в металевий бак, розділяючи його на повітряну і водяну частину. Невеликі мембрани можуть вміщати в себе до 100 літрів води, а великі - понад 100 літрів. Такі комплектуючі для гідроакумуляторів в Києві забезпечують ефективну закачування води в ті періоди, коли бак включений.

Особливості мембран для гідроакумуляторів

Мембрана наповнюється до моменту, коли тиск стає максимальним, що призводить до відключення насоса, дозволяє заощадити електроенергію і підвищити експлуатаційний термін всієї системи. Купити комплектуючі для гідроакумуляторів такого типу також варто для мінімізації стрибків тиску в період активації обладнання.

При експлуатації мембрана знаходиться під серйозними навантаженнями у вигляді температурних коливань, постійних стиснень і розтягувань. У зв'язку з виробництвом з каучуку або гуми, виріб не зможе довго утримувати подібні деструктивні чинники, так що мембрані необхідна періодична заміна - близько одного разу на рік. При виході мембрани з ладу, її заміна не зажадає серйозних навичок і цілком може бути виконана своїми силами.

Мембрани випускаються для систем опалення та водопостачання. Комплектуючі для гідроакумуляторів в Україні експлуатуються при температурі 0-70 градусів, з тиском 7 бар. Дані мембрани випускаються з каучуку. Що стосується опалювальних систем, для них елемент виготовляється з матеріалу EPDM - різновиди гуми, стійкої до підвищеного тиску і температур. Такий мембрані під силу ефективно функціонувати в діапазоні від -10 до +99 градусів і 8 барах.

Використання гідроакумуляторів можливо в парі з насосом або окремо. Автономне використання актуально при наявності великої ємності, але в більшості приватних котеджів і дачних будинків використовується традиційна насосна станція. При виході з ладу мембрани відбудеться значне погіршення роботи всього обладнання, так що зволікати із заміною не варто. Тим більше, що ціна комплектуючих для гідроакумуляторів подібного типу є цілком доступною.

Де купити мембрани і комплектуючі для гідроакумуляторів в Україні

Велике значення при придбанні додаткової продукції для гідроакумуляторів має якість комплектуючих. Мембрана з гуми або каучуку сумнівної якості швидко вийде з ладу або просто не зможе забезпечити належне виконання своїх функцій. Вибираючи такі вироби, краще звернутися до товарів від відомих виробників, що гарантує відмінні споживчі властивості.

В Україні великий вибір такої продукції надає інтернет-магазин Nasosplus.com.ua. Кращі варіанти мембран і інших комплектуючих від перевірених компаній забезпечать вашому обладнанню ідеальну роботу в найскладніших умовах. Вибрати і купити комплектуючі для гідроакумуляторів з доставкою у нас допоможуть досвідчені консультанти магазину.

Сортування:
Відображення:

Вгору