0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–17:00

Сб-Нд: Онлайн

0
Мій кошик

Здвоєні циркуляційні насоси

Як вибрати і купити здвоєний циркуляційний насос в Україні

Циркуляція води в опалювальних системах буває природною і примусовою, причому перекачувати обладнання використовується тільки в другому випадку. Насоси прискорюють циркуляцію теплоносія, забезпечуючи економію ресурсів. Якщо купити здвоєний циркуляційний насос, можна платити за опалення на 30% менше завдяки постійній високій температурі теплоносія, зниження витрат ресурсів і навантаження на опалювальні агрегати.

 

Особливості вибору здвоєних циркуляційних насосів

Саме обладнання має в конструкції електродвигун і робочий вал. Коли циркуляційний насос активується, ротор починає обертання крильчатки, створюючи знижений тиск на входь і підвищений на виході. Агрегат прискорює пересування підігрітої води по трубах, що забезпечує економію при обігріві домашніх приміщень.

 

Традиційно здвоєний насос монтується в рамках промислової опалювальної системи, але часом він необхідний і в приватному будинку або адміністративній будівлі. Купити циркуляційний насос здвоєний означає отримати підвищену продуктивність, істотно збільшує швидкість переміщення теплоносія. Для просторого приміщення це набуває особливої ​​актуальності в сильні холоди Також дані агрегати використовуються при виході з ладу одного з насосів - система дає гарантію, що будинок буде теплим в будь-яких умовах.

 

Прийнято розрізняти насоси з сухим і мокрим ротором, ціна на здвоєні циркуляційні насоси буде залежати і від даної характеристики. Незважаючи на знижений до 50-60% ККД агрегатів з мокрим ротором, найчастіше застосовуються саме вони, в зв'язку з компактністю і тихою роботою. При їх установці перед вхідним отвором рекомендується монтувати грязьовий фільтр, щоб шматки окалини з радіаторів не проникали в корпус устаткування і не викликали клин крильчатки.

 

Робота приладів походить від електромережі 220 Вт. Відмінності споживаної потужності можливі на основі моделі і робочих режимів, найчастіше досить 25-100 Вт / год. Багато агрегати мають функцію регулювання швидкостей.

 

Вирішуючи вибрати і купити циркуляційний здвоєний насос в Україні, необхідно приділити особливу увагу продуктивності, напору і діаметру приєднання до труби. Ці характеристики внесені в технічну документацію та маркування.

 

Де купити циркуляційний здвоєний насос в Україні?

Щоб придбане обладнання повністю відповідало вимогам вашої системи, важливо підібрати не тільки відповідні характеристики, а й звернутися до перевіреної продукції від відомих компаній. Такі агрегати проходять численне тестування і гарантуються ефективну, надійну, безпечну і довговічну роботу.

 

Придбати таке обладнання в Україні допоможе інтернет-магазин Nasosplus.com.ua. У нашому великому асортименті насосів від кращих виробників знайдеться агрегат, цілком відповідає потребам вашої системи. Ціна здвоєного насоса циркуляційного в нашому магазині буде прийнятною для кожного клієнта.

Сортування:
Відображення:

    ТОП запросыТОП меню
Вгору