0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Шнекові насоси

Шнекові насоси

 

Насос глибинний шнековий є однією з різновидів давно відомого гвинтового насоса. У свою чергу, гвинтовий механізм подачі робочої речовини відомий з глибокої давнини: його розробив сам Архімед і успішно використовував для подачі води в місто.

Глибинний шнековий насос відрізняється від свого далекого «предка» більш досконалою конструкцією, яка представляє собою ротаційний механізм з примусовим витісненням. Як і всі подібні насоси, працює за рахунок створення часткового вакууму.

 

Існує кілька варіацій шнекових насосів:

 

одногвинтові;

гвинтові;

тригвинтові і так далі.

Найчастіше використовується тригвинтові версії, в якій присутні центральний приводний гвинт, що входить в зачеплення з двома окремими напрямними гвинтами. У певному сенсі конструкцію можна порівняти з циліндричним шестерним насосом, в якому зуби витягнуті в осьовому напрямку.

 

Такий дизайн дійсно збалансований з невеликим співвідношенням сторін, що робить його придатним для використання на високих швидкостях. Подібна конструкція успішно усуває всі радіальні навантаження, що робить насос скважинний шнековий дуже простим і надійним.

 

Чому вам варто купити шнековий насос

Переваги гвинтового або шнекового насоса очевидні:

Компактність гвинтів означає, що об'ємний ККД вище в порівнянні з іншими конструкціями поршневих насосів.

Міцна і збалансована конструкція насосу дозволяє працювати з дуже високим тиском.

Насос шнековий купити фахівці рекомендують через плавності ходу і мінімального рівня шуму в роботі.

Простота конструкції робить цей насос відносно дешевим у виробництві в порівнянні з іншими ротаційними насосами прямого витіснення.

Шнековий насос купити рекомендується, якщо вам потрібно працювати з в'язкими рідинами, з якими відцентровий насос не впорається.

Оскільки накачувати дію досить обмежена, продуктивність насосу керована. Теоретично подвоєння розміру або швидкості просто збільшує продуктивність вдвічі.

На відміну від відцентрового насоса, продуктивність гвинтового насосу практично не залежить від тиску нагнітання.

Відсутність необхідності створювати відцентрові сили для роботи означає, що швидкості насосу можуть бути низькими, що робить їх керованими, плавними і менш схильними до руйнівним навантаженням.

Недоліки гвинтового насоса

Глибинні шнекові насоси для свердловин, як і будь-яке інше проектоване обладнання, мають і ряд недоліків. Багато в чому вони визначаються особливостями конструкції. Зокрема, наявність гвинтів з довгим зачепленням робить цей насос абсолютно непридатним для твердих частинок або абразивних середовищ.

За винятком деяких дуже специфічних ситуацій, гвинтові насоси дійсно підходять тільки для рідин певного типу з деякою притаманною змазує здатністю.

Збираючись вибрати і купити шнековий насос для колодязя, звертайте увагу на особливості конструкції в якій присутні елементи з точними зазорами, а також деталі, що обертаються. Це робить шнековий насос Спрут, наприклад, більш дорогим у виробництві, ніж відцентровий насос.

Купити шнековий насос для створення високого тиску може стати хибним рішенням в принципі. Якщо є будь-який ризик ситуації «закритого клапана», тоді необхідний запобіжний клапан або реле тиску для запобігання потенційно небезпечної ситуації, пов'язаної з насосом, що викликає надмірний тиск нагнітання.

Крім того, особливості механічної конструкції шнекових насосів мають на увазі, що варіантів використання сировини для його виробництва набагато менше, ніж, наприклад, при виготовленні відцентрових насосів.

Сортування:
Відображення:

Вгору