0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Насоси для вузьких і тонких свердловин

Основні параметри

Перед покупкою насосних станцій для отримання води, визначаємо ключові параметри. Глибинні агрегати відрізняються верхнім і нижнім забором води. Друга категорія краще, оскільки в установці відбувається фільтрація добавок, що надходять разом з водою.

Робочий механізм розташовується під водою, а блок керуючої автоматики встановлюється в будинку або приямку. В автоматичному блоці передбачені датчики відключення при зниженні рівня води, датчики, що визначають тиск, обсяг потоку.

Один з ключових параметрів обладнання - тиск, який показує, на яку висоту буде підніматися стовп води. Ця характеристика вказується в барах або метрах, при цьому бар відповідає десяти метрам. При розрахунку цього показника враховуємо, що апарат не тільки піднімає рідина на потрібну висоту, а й долає горизонтальну частину водопроводу. При розрахунках 10 метрів горизонтальної ділянки прирівнюються до одного метру вертикальної труби.

Продуктивність позначає обсяг води, який піднімається по трубі за одиницю часу. Щоб точно визначити параметр, враховуються кількість людей в будинку і точки водозабору. На підставі цих даних визначається середній і піковий показники витрати води.

Діаметр - один з ключових параметрів. Більшість агрегатів поставляються з діаметром, розрахованим на установку в трубу 10.16 см. Однак, якщо ви плануєте пробурити вузьку свердловину, для цих цілей передбачено спеціальне обладнання: глибинний насос для тонких свердловин. Ви можете вибрати діаметр від 75 до 84 мм, при цьому, бути повністю впевненим у високій якості виробу. Буріння вузької свердловини скорочує витрати, тому, при покупці подібної установки, ви істотно економите.

Різноманітність вибору

Сьогодні можна купити насос для вузьких свердловин, представлений компаніями Grundfos, Needle і «Водолій». Продукція цих компаній відрізняється міцністю, надійністю, тривалим ресурсом роботи. Важливо відзначити, що на насос для вузьких свердловин ціна доступна всім покупцям.

 

Якщо порівнювати цінову політику, то найбільш доступним вважається продукція Needle, зокрема, серія 80NDL, діаметром 75-80 мм. Подібні установки можуть працювати з механічною або електронною схемою управління, використовуються для перекачування чистої води. Максимальна глибина занурення становить 80 метрів.

 

Насос для вузьких свердловин «Водолій» розрахований на подачу води з свердловин діаметром від 90 мм, створений для перекачування води в побутових цілях, для поливу ділянок. Всі елементи проточної частини обладнання виготовлені з матеріалів, стійких до корозії.

 

Якщо вам потрібно купити насос глибинний для тонких свердловин, діаметром 76 мм, зверніть увагу на продукцію Grundfos, серії SQ. Агрегат розроблений для подачі води в приватних будинках, невеликих водопровідних станціях, іригаційних системах. В установці реалізована багаторівневий захист - від роботи «насухо», перенапруги і падіння напруги, перегріву і перевантаження.

Сортування:
Відображення:

Вгору