0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Гідроаккумулятори для води

Гідроакумулятори

Гідроакумулятори - накопичувальні баки, які використовуються в системах опалення та водопостачання, для підтримки тиску в системі на необхідному рівні і компенсації розширень теплоносія в результаті температурних коливань.

 

Різкі перепади тиску в системі подачі води, як відомо, можуть привести до виходу з ладу побутової техніки: пральних машин, посудомийних машин, проточних або накопичувальних водонагрівачів, систем автоматичного поливу та ін. Створюючи автономне забезпечення водою з артезіанських свердловин, колодязів, шахт або інших джерел ви так само зіткнетеся з проблемою підтримки і стабілізації тиску в системі. Все це легко усунути, якщо купити гідроакумулятор, діє який так само, як і розширювальний бак в опалювальних системах.

 

Основні характеристики гідроакумуляторів

Гідроакумулятори можуть бути компактними від 24 л і дуже великими аж до 1000 л. Обсяг гідроакумулятора потрібного для вашого будинку безпосередньо залежить від кількості споживаної води. Якщо ви плануєте використовувати гідроакумулятор для душа, на кухні і для поливу, то вам цілком буде досить обсягу 24 л. Якщо ж система побутового водопостачання у вас значна, звичайно, такого обсягу не вистачить. Кількість осіб, що використовують воду в будинку одночасно, кількість точок забору води - все це впливає на обсяг бака гідроакумулятора або їх кількість.

 

Якщо ви плануєте збільшити обсяг споживання води, при вже встановленому у вас гідроаккумялуторе, доведеться підключити до системи забезпечення води ще один гідроакумулятор або замінити його на модель з великим об'ємом бака.

 

Гидроаккумулятор складається з металевого судини і еластичної мембрани з натуральної гуми у вигляді колби. Простір між мембраною і металевим посудиною заповнене повітрям, що знаходиться під тиском. Це тиск регулюється клапаном, розташованим зовні. Таким чином і відбувається контроль тиску в системі. За рахунок того, що вода не стикається з поверхнею металу, корозія виключена. У разі забруднення води, що перекачується піском або іншими корозійними частинками, досить швидко може відбутися поломка, знизяться експлуатаційні якості.

 

Гідроакумулятори прості в установці і надійні в експлуатації. Обладнавши свій приватний будинок цим пристроєм, ви назавжди вирішите проблеми з перепадами тиску і усуньте побутові неприємності пов'язані з цим.

Сортування:
Відображення:

Вгору