0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Гідроаккумулятори

Як вибрати і купити гідроакумулятор в Києві

Гидроаккумулятор є розширювальний бак, який виконує функцію збереження постійного тиску води в загальній системі водопостачання. Купити гідроакумулятор необхідно разом з насосом і реле контролю тиску для організації автоматизованої системи подачі води.

 

Особливості роботи і вибору гідроакумулятора

На натиск в кожній системі водопостачання впливає безліч факторів - включення крана, впровадження нових точок, присутність додаткових джерел водозабору, активація насоса і інші. У кожному з випадків відбувається різка зміна тиску води, що включає реле і зупинку або запуск помпи. Ситуації відбуваються досить часто, що може негативно впливати на електродвигун насоса і його експлуатаційний термін. Вирішивши купити гідроакумулятори, можна домогтися якісної регуляції тиску води в системі і запобігти скачки в подачі.

 

Серед допоміжних функцій гідроакумулятора виділяють:

 

Підтримка резервного об'єму рідини.

Мінімізація ситуацій короткочасної активації помпи.

Захист від гідроудару при різкому збільшенні тиску води.

Вибір гідроакумулятора здійснюється на основі потреб системи. Якісний і недорогий гідроакумулятор в Києві може вміщати в себе 24-1000 літрів, для будинку найчастіше застосовуються варіанти на 50-200 літрів.

 

Хоч на сьогоднішній день і існує багато різних формул розрахунку необхідного обсягу, точні гарантії їх правдивості відсутні. Людина не завжди здатний спрогнозувати точну кількість споживаної води, та й джерело рідини не у всіх випадках надає однаковий обсяг. Таким чином, підбір здійснюється за потребою в резервному запасі рідини, приблизний розрахунок якої можливий за кількістю членів сім'ї і точок розбору.

 

Корпус гідроакумулятора може бути виконаний з нержавіючої або вуглецевої сталі із захисним покриттям. Чим вище металоємність обладнання, тим вище його надійність і вартість.

 

Купити гідроакумулятори в Україні можна вертикального або горизонтального типу. Підбір буде залежати від наявного вільного простору і особливостей зони, де передбачається розташовувати обладнання. Для підвищення експлуатаційного терміну закріплення бака до трубопроводу необхідно встановлювати агрегат в сухому і якісно вентильованому місці.

 

Де купити гідроакумулятори в Україні?

Отримати в своє розпорядження надійний, ефективний, безпечний і довговічне устаткування для водопостачання в Україні можна, якщо скористатися послугами інтернет-магазину Nasosplus.com.ua. Ми пропонуємо можливість купити гідроакумулятор в Києві від відомих компаній, зробивши вибір з широкого асортименту якісної продукції, що надається за найкращими цінами. Кваліфіковані консультанти нашого магазину допоможуть прийняти правильне рішення, засноване на потребах вашої системи водопостачання.

Сортування:
Відображення:

Вгору