0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

форсунку для зрошувача MP ротатору

Форсунки MP ротатори для поливу

Ефективні та функціональні форсунки MP ротатори для поливу задають сучасні стандарти продуктивності при розпилюванні води. Даний поливний пристрій являє собою багатоструменевий ротор з можливістю використання різних корпусів традиційних головок. Завдяки цьому досягається рівномірний полив помірної інтенсивності, зберігає необхідний рівень навіть в умовах зміни сектора або радіусу зрошення.

 

Чим виділяються роторні форсунки для розпилення води

Купити форсунки для зрошувачів MP сьогодні дуже популярно серед власників земельних ділянок, городів та садів, так як ці ефективні інструменти забезпечують якісний полив з численними перевагами:

 

  • Ефективна економія води, в зв'язку з використанням менших об'ємів рідини, ніж у випадку з статичними форсунками.
  • Обертання струменя забезпечують рівномірний полив, а малі витрати води на годину гарантує відмінне поглинання рідини ґрунтом.
  • Полив ротаторами типу MP чудове рішення для постачання вологою схилів.
  • Завдяки низької інтенсивності поливу забезпечується стік води з щільних ґрунтів і схилів. Також це рішення відмінно підходить для поливу в радіусі 29 метрів.
  • Роторний полив передбачає зміну сектора зрошення від 90 ° до 360 °.

Якщо купити форсунки MP ротатори для зрошування, їх можна застосовувати на одній лінії з такими ж дощовики. Монтаж і регулювання обладнання будуть дуже простими.

Отримана струмінь досить сильно, їй не страшний вітер, і напрямок розпилення води не змінюється.

Безліч фермерів вже відзначили для себе сучасну технологію поливу за допомогою форсунок MP ротаторів, які відмінно підходять для об'єктів різних площ - і для саду, і для дачі, і для великих парків.

 

У модельному ряді продукції від різних брендів представлені численні пристрої, що відрізняються сектором поливу і радіусом дії. Домогтися ще більшої ефективності можна шляхом об'єднання в єдину зону поливу.

 

Купити розпилювач форсунки з доставкою - відмінне рішення для економного і рівномірного поливу, коли при невеликій кількості води ґрунт чудово насичується вологою. Оснащення підходить для найрізноманітніших поверхонь, виключає протікання і володіє високою стійкістю до забруднень.

 

Де купити форсунки МР ротатори в Україні

Інноваційна багатоструменева технологія МП ротаторів забезпечує найвищу продуктивність при поливі, а відтак скоротити і воду і гроші. При виборі таких систем важливо звернутися до продукції перевірених брендів, щоб отримати в своє розпорядження вироби з високими експлуатаційними властивостями.

 

Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua надає широкий асортимент оснащення для розпилення води від кращих виробників. Вигідна ціна форсунок для розпилення води в Україні доповнюється чудовою якістю виробів і швидкою доставкою по території країни.

Сортування:
Відображення:
Вгору