0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Механічні реле тиску

Механічне реле тиску - основні принципи роботи

Для підтримки тиску у водопровідній мережі на постійному рівні, важливо правильно підібрати і купити механічне реле тиску в Україні. Це невеликий пристрій, незважаючи на компактні розміри, є важливим елементом насосу, важливо, щоб його установка проводилася людьми з досвідом в цій сфері. Якість реле тиску безпосередньо впливає на систему водопроводу, безпеку її роботи.

Реле тиску встановлюється біля відведення на гідроакумулятор, в якому компенсуються скачки тиску і турбулентність потоку, в період запуску насоса. Перед реле тиску обов'язково монтуються всі компоненти системи: фільтри грубого і тонкого очищення, насос і трубопровід, вхідний вентиль, зворотний клапан, слив. У сучасних моделях насосів встановлюються спеціальні штуцери для підключення реле, вбудовані фільтра і зворотний клапан. Тому в таких конструкціях реле тиску можна монтувати безпосередньо в блок з насосом.

Перед вибором реле тиску обов'язково перевірте, наскільки допустима потужність включення реле, і співвідноситься з цим значенням насосного обладнання. Регулювання реле досить просте - спочатку потрібно правильно встановити правильні настройки, в залежності від точних показників гідрофора. Заводські установки за замовчуванням відповідають - 1.5 бар на включення, 3 - на вимикання і 5 бар максимальний тиск.

Далі, при повному баку, підключена установка подає воду в систему, тиск у трубах падає, коли рівень досягає нижнього граничного значення, запускається насос. Поки крани закриються, вода надходить на водозабірні точки. Після перекриття кранів, насос набирає повний бак і зупиняється.

Вибираємо механічне реле тиску недорого

У каталозі магазина представлені моделі з різними характеристиками і варіантами конструкції, для зручності вашого вибору. Головна особливість - ціна на механічне реле тиску, демократична і доступна для широкої цільової аудиторії. Втім, купити механічне реле тиску можна в різної цінової категорії - від 200 до 1000 гривень.

Затребувана бюджетна модель WSG 2 монтується в легкодоступному місці, для зручного виконання сервісного обслуговування. На виході з насоса обов'язково встановлюється кульовий кран.

Italtecnica PM 5 G - популярне механічне реле тиску в Києві, а також і за його межами. Цю модель можна встановлювати на станції підвищення тиску, вона автоматично включет і вимикає насос, відповідно до заданих настройками. Електричні контакти покриті міддю, внутрішнє різьблення з оцинкованої сталі.

Для насосів, які в процесі роботи можуть виявитися без води, використовується реле з захистом сухого ходу. Це може статися, якщо на всмоктуванні немає води, різко знизилося залишковий тиск або ж воно взагалі відсутнє в системі. У комбінації з реле сухого ходу обов'язково встановлюється зворотний клапан на виході. Всі товари, представлені в магазині, сертифіковані і відрізняються високою якістю. Надаються консультації при виборі потрібного обладнання.

Сортування:
Відображення:

Вгору