0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Відцентрові насоси

Як вибрати і купити відцентровий насос в Україні

При відсутності централізованого водопостачання в приватному будинку або на дачі основним завданням стає забезпечення водою для пиття і поливу. Проблема легко вирішується, якщо неподалік є джерело води - досить буде купити насос відцентровий, щоб організувати водопостачання зі свердловини, колодязя або озера.

 

Особливості відцентрових насосів

При порівнянні всіх насосів за критерієм ціна - технічні параметри, відцентрові насоси знаходяться поза конкуренцією. Дані потужні і надійні пристрої значно ефективніше насосів іншої конструкції в своєму ціновому сегменті. Використання відцентрових насосів поширюється не тільки на вирішення побутових завдань, а й на різні промислові галузі. Відмінність такого агрегату від побутового насоса полягає у високій продуктивності, на це впливає сфера використання і специфіка роботи потужних пристроїв.

 

Перед тим, як вибрати і купити відцентровий насос в Україні, необхідно розібратися з його пристроєм. У корпусі агрегату розташований вал, на якому розміщено колесо з лопатями. Прикріплені до корпусу патрубки проходять до трубопроводів - напірного і всмоктуючому.

 

Кожен відцентровий насос має єдиний робочий принцип. Коли корпус пристрою заповнюється водою, електричний мотор запускає робоче колесо, яке при розгоні почне відкидати рідина лопатями на краю камери. Даний процес збільшить тиск по краях камери, а в центральній зоні утворюється вакуум. Вода буде всмоктуватися і виштовхувати насосом в напірний трубопровід під тиском. Обертання колеса відбувається безперервно, і саме так здійснюється перекачування рідини. Купити відцентрові насоси можливо в різній конфігурації, яка визначається деякими характеристиками:

 

За типом конструкції - поверхневий, погружной або напівзанурювальної агрегат.

За кількістю ступенів - одноступінчатий або багатоступеневий.

За тиском середовища.

За призначенням - для водопостачання, каналізації і так далі.

Для грамотного підбору відцентрового насоса потрібно визначення необхідної потужності пристрою, враховуючи натиск і продуктивність. Ціна насоса відцентрового в Києві може значно відрізнятися за даними характеристикам. Варто приділити увагу насосів з підвищеним ККД. Для побуту і змінного витрати води не буде потрібно агрегат, який має сильний напір, куди доречніше буде широкий діапазон водопостачання та помірний напір.

 

Де купити насос відцентровий в Україні

Обзавестися надійним, ефективним і довговічним відцентровим насосом в Україні буде нескладно, якщо звернутися в інтернет-магазин Nasosplus.com.ua. Ми надаємо можливість купити відцентровий насос недорого від знаменитих виробників, високу якість яких перевірена часом і багатьма клієнтам. Наші досвідчені консультанти допоможуть вам зробити правильний вибір відповідного агрегату, грунтуючись на ваших потреби та побажання.

Сортування:
Відображення:

Вгору