0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Зворотні клапани

Для чого потрібно купити зворотний клапан?

Для коректної роботи водопровідної системи важливо правильно підібрати і встановити всі комплектуючі. Маленькою, але дуже важливою, деталлю є зворотний клапан, купити який ви можете легко і просто, за доступною ціною.

 

Головна функція зворотного клапану - перешкода руху води в напрямку, протилежному основному потоку. Це запірний пристрій відрізняється простою конструкцією, тому на зворотний клапан ціна встановлена ​​доступна і демократична. Зворотний клапан встановлюють для економії витрати води, оскільки завдяки цьому пристрою, вода утримується в системі, а не тече назад. Відзначимо, що ціна на зворотний клапан для каналізації відрізняється, в залежності від конкретної модифікації і матеріалів виготовлення. Найбільш міцними і довговічними вважаються клапани з латунним штоком, які можна встановлювати в системах гарячого і холодного водопостачання.

 

Можна вибрати і зворотний клапан для насосу в Києві - він унеможливлює потік води в зворотному напрямку. Завдяки встановленню клапану вода, після зупинки насосу, знову не влучає знову в джерело.

 

Особливості конструкції

Зворотний клапан працює за рахунок круглої пластинки і пружинки, встановлених в корпусі. Пружина використовується невеликої жорсткості, щоб вона могла вільно пропускати потік робочого середовища, але зупиняти його зворотний хід. Клапан приєднується до системи на вхідному отворі труби або ж перед насосом. У системах з свердловинним насосом, зворотний клапан встановлюється безпосередньо на насосну установку. При глибокому зануренні обладнання, клапана встановлюють додатково, на кожних 50 метрах.

 

Щоб купити в Україні зворотний клапан для каналізації найбільш підходящий, звертайте увагу на діаметри труб. Враховуємо, що застосування цього пристрою незначно занижували тиску насосу, в середньому, на 0,5 атм.

 

Правила установки

Пружина клапану має середні показники пружності і жорсткості, що стає причиною поступового накопичення грязьових нашарувань на стінках та мембрані пристрою. Ці засмічення з плином часу можуть викликати неполадки в роботі водопроводу. Тому так важливо правильно вибрати систему і провести монтаж зворотного клапану за всіма правилами.

 

Найкраще встановлювати клапан вертикально, оскільки при установці в горизонтальній площині він швидко засмітиться. На корпусі клапану є спеціальна стрілка, яка в правильному положенні вказує у напрямку потоку води. Клапани працюватимуть в будь-якому положенні, але тільки при вертикальній установці довго не вийдуть з ладу.

 

Зворотні клапани обов'язкові для установки в таких випадках: стояки для подачі холодної і гарячої води в висотному будинку, використання нагрівальних пристроїв: колонок або бойлерів; автономні опалювальні системи; експлуатація глибинних насосів.

 

Обов'язково монтується клапан зворотного ходу при експлуатації бойлера або колонки в квартирі. У міру нагрівання бойлера гаряча вода прагне піти з нього назад по трубі з холодною водою. Уникнути цього нам і допомагає зворотний клапан.

 

Різновиди клапанів

Зворотний клапан для води купити можна, підібравши різновид, найбільш підходящу для вашої системи. Наприклад, поворотні між фланцеві клапани використовуються не тільки в системах водопостачання, а й в системах з рослинними оліями, розчинами ефірів, кетонів. Ці пристрої монтуються між фланцями і затискаються спеціальними болтами.

 

Можна використовувати зворотний клапан між фланцевий, що складається з двох пружних стулок. У спокійному положенні робочого середовища пружина автоматично повертає стулки пристрою в закрите положення. Установка такого пристрою виконується за допомогою між фланцевих ущільнюючих прокладок.

 

Правильно підібраний і встановлений зворотний клапан гарантує коректну роботу системи водопостачання, тривалу експлуатацію всіх її механізмів.

 

У нашому магазині ви легко підберете зворотний клапан, що підходить для особливостей конкретної системи водопостачання. Ми забезпечуємо допомогу у виборі пристрою і оперативну доставку в будь-яке місто.

Сортування:
Відображення:

Вгору