0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Реле протоки з захистом від сухого ходу

Навіщо необхідно купити реле протоки з захистом від сухого ходу?

Для повноцінної роботи насосного обладнання необхідні додаткові компоненти, наприклад, зворотний клапан, реле протоки. У водопровідній системі часто припиняється подача води, з різних причин, робота насосної станції без води називається сухим ходом. Для самої системи це не становить небезпеки, але якщо насос буде працювати в такому режимі, він просто згорить.

Сухий хід заглибних насосів може виникати в декількох випадках - якщо обладнання підібрано неправильно і його продуктивність перевищує можливості свердловини, а рівень води в свердловині опускається нижче глибини, на якій він встановлений. Також бувають випадки, коли вода викачується з невеликого джерела. Поверхневі насоси можуть працювати на холостому ходу внаслідок внутрішнього засмічення або механічних пошкоджень.

Незалежно від природи неполадок, важливо не допустити виникнення сухого ходу і захистити насос, найпростіше зробити це за допомогою реле протоку води. Цей компонент можна не встановлювати, при таких умовах: забір води проводиться насосом низької потужності з високодебітної свердловини, ви постійно контролюєте роботу насоса. В інших випадках необхідно підібрати реле протоку води із захистом від сухого ходу в Україні, оскільки цей пристрій захищає насос від поломок і продовжує термін його роботи.

Вибираємо відповідну модель

Реле протоку води насоса з захистом від сухого ходу в Києві представлено різними варіантами, які відрізняються конструкцією і рівнем продуктивності. Отже, від цих чинників залежить вартість конкретного продукту. Якщо вас цікавить бюджетна ціна на реле протоку води із захистом від сухого ходу, розглянемо модель DPS-15A. Електронне реле розроблено для захисту від сухого ходу, а також автоматизації системи водопостачання в житловому будинку, підтримки постійного тиску у водопровідній системі. Пристрій оснащений цифровим дисплеєм, на який виводяться поточні настройки тиску.

Користується попитом датчик електронний DPS-II-12A, що захищає насос від роботи в режимі сухого ходу з автоматичним перезапуском насоса або ручним стартом. Реле розраховано на максимальний робочий тиск 1,0 Мпа.

Також в каталозі представлені реле протоки з захистом від сухого ходу вартість яких належить до високої цінової категорії. Наприклад, перетворювач SIRIO ENTRY 230, не тільки захищає від сухого ходу, але і регулюючий частоту вхідного струму. У датчику встановлена ​​инверторная технологія, модулирующая частоту вхідного струму, для максимальної продуктивності насоса.

Завдяки роботі частотного перетворювача, тиск в системі постійно підтримується на одному рівні, насос споживає тиску рівно стільки, скільки потрібно для викачування потрібного обсягу води. Ця особливість суттєво економить витрату електроенергії. Всі товари, представлені в каталозі, сертифіковані, виконані з високоякісних матеріалів.

Сортування:
Відображення:

Вгору