Оплата

 

Оплата замовлень товару можлива,  як готівкою так  безготівковому  розрахунку.

Готівковий розрахунок:

  • Готівкою касиру при отриманні товару. В якості підтвердження оплати касир видає чек.
  • Наложеним платежем при отримані товару на відділенні перевізника по всій території України.
  • Кур’єру при отримані товару при адресній доставці по Києву та Київській обл.

Безготівковий  розрахунок:

  • Після оплати виставленого Рахунка-фактури (Для юридичних потрібно надати довіреність та копію свідоцтва платника податків. Для фізичних осіб слід пам'ятати про необхідність оплачувати товар за рахунком від імені покупця, який буде отримувати товар)  Всі необхідні документи надаються разом з товаром.
  • Оплата банківською карткою Visa/MasterCard. Без комісій.

 

Доставка та отримання замовлення.

Самовивіз:

Покупець має можливість самостійно забрати замовлення з магазину по попередньому замовленню у менджера або без замовлення після уточнення наявності на нашому складі.

Магазин  «Гідротехніка» м.Київ, вул.Гарматна 6

Доставка кур’єром по Києву та Київській обл. :

Доставка здійснюється з магазину «Гідротехніка» в межах міста Київ та прилеглих міст та сіл. Вартість доставки в межах міста Київ: 100 грн

В межах прилеглих міст та сіл вартість доставки розраховується індивідуально в залежності від відстані. Вартість доставки може змінюватись залежно від габариту та ваги замовлення. Доставка за адресою здійснюється протягом одного дня за попереднім погодженням з покупцем.

Час доставки:

  • з 9:00 до 15:00
  • з 15:00 до 20:00

Доставка здійснюється за адресою до під'їзду будинку або воріт двору. Товар вивантажується власними силами покупця. Підйом на поверх не передбачено.

За годину до прибуття, водій зв’язується з покупцем для підтвердження адреси доставки.

Доставка по Україні

Відправляємо перевізником  здійснюється протягом 24 годин з моменту оформлення замовлення + час службою доставки перевізника. Вартість уточнюйте у перевізника враховуючи габаритність, вагу регіон доставки  замовленого товару.