0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Електромагнітні клапани для води

Електромагнітний клапан для води - особливості та види

Електромагнітні клапани для води використовуються в різних установках, для дистанційного відкриття або закриття потоку води. Свою назву, електромагнітні, клапани отримали за рахунок наявності в конструкції електромагнітної котушки (соленоїда). Перш, ніж купити електромагнітний клапан, важливо уважно вивчити основні види та їх особливості.

 

Складові частини клапана, крім котушки: корпус з кришкою, мембрана і ущільнення, плунжер, шток. Зовнішня частина виготовляється з латуні або нержавіючої сталі, для виробництва плунжера і штока застосовуються матеріали з магнітними властивостями. Соленоїд поміщається в захисний корпус, з високими властивостями герметичності. Мембрани створюються з міцних полімерних матеріалів, ключова характеристика яких - висока еластичність.

 

Принцип, за яким працює клапан: якщо потрібно перекрити потік рідини, з керуючого апарату подається сигнал, по команді якого шток перекриває воду. Після зникнення напруги шток повертається у вихідне положення, протягом води відновлюється.

 

Важливо підібрати клапан електромагнітний в Києві, що відповідає умовам навколишнього середовища, щоб він прослужив довго.

 

Ключова перевага електромагнітного клапану - з його допомогою можна швидко регулювати потік води або будь-який інший рідини в системі. Щоб перекрити або відкрити потік, достатньо 2-3 секунд, саме тому система з соленоїдом повсюдно використовується у водопровідних системах, побутових приладах.

 

Оскільки в конструкції відсутні механічні деталі, клапани вважаються надійними, відрізняються тривалим терміном експлуатації. Клапани можна встановлювати в системах з різними показниками тиску, оскільки воно ніяк не впливає на його роботу.

 

Де купити електроклапан для води недорого

У каталозі магазина представлені різні моделі електромагнітних клапанів, для установки в різних системах. Основна перевага - доступна ціна на електроклапан для води. Серед товарів бюджетної категорії привертає увагу серія HUNTER PGV-100G-B 1 "без регулювання потоку, з ущільненою діафрагмою, яка виключає повна відсутність протікання. Міцне різьбове кільце, виготовлене з склонейлону, відкриває швидкий доступ без інструментів.

 

Пристрої серії HUNTER PGV-101G-B 1 ", з регулюванням потоку, оснащуються монтажними болтами і герметичним соленоїдом особливої ​​конструкції, які спрощують сервісне обслуговування.

 

Клапани серії HUNTER PGV-201-B 2 "відрізняються високоміцною, витривалою конструкцією, тривалим терміном експлуатації. Клапани створені для використання в системах поливу на присадибних ділянках, на комерційних об'єктах. Доступні різні конфігурації клапану: кутові, сферичні або із зовнішнім різьбленням. У кожній модифікації можна вибрати клапан з регулюванням потоку або без. Всі моделі виготовлені з високоміцних матеріалів, стійких до зносу. Діафрагма з кільцем ущільнювача знижує ризик поломки через гідравлічного удару.

Сортування:
Відображення:

Вгору