0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Насоснi станції

Вибір насосної станції

Необхідність купити насосну станцію, найчастіше, виникає у власників приватних будинків, де є гостра необхідність налагодити незалежне водопостачання. Перед тим, як зробити таку відповідальну і важливу покупку, необхідно вивчити всі параметри, основні різновиди насосів. Дуже важливо, щоб устаткування відповідало особливостям ділянки і вашим вимогам.

В першу чергу, насосна станція купити яку ви можете в нашому магазині, може бути поверхневою і глибинною. Глибинна, в свою чергу, може бути відцентровою і вібраційною. Останні установки трохи дешевше, але відрізняються зниженою продуктивністю.

Найчастіше виникає потреба купити насосну станцію в Києві поверхневого типу, представлені широким асортиментом. Таке обладнання може бути відцентровим, самовсмоктуючим, багатоступеневим.

Самі звичайні відцентрові насоси викачують рідину з глибини до 7-8 метрів, відрізняються високим напором, але відносно низькою продуктивністю. Багатоступінчасті мають таку ж глибину всмоктування, але привертають низьким рівнем шуму і високим ККД. Подібне обладнання ідеально підійде для монтажу в будинку, через низький рівень шуму.

Самовсмоктуючі моделі з виносним ежектором здатні подавати води з глибини до 50 метрів, відрізняються невисоким рівнем шуму. Великий тиск дозволяє використовувати такі станції при глибокому заляганні води. Слід пам'ятати, що такі установки чутливі до бруду, що забиває ежектор.

Станції з вбудованим ежектором можуть викачувати воду з глибини близько 8 метрів, однак, їм не страшна грязь і потрапляння в систему повітря. Якщо вам потрібно насосну станцію купити, Київ є вашим місцем проживання, підібрати оптимальну модель ви зможете в нашому магазині.

Важливі нюанси

Важливий параметр вибору - продуктивність, однак, відзначимо, що в характеристиках виробники вказують максимальну продуктивність. Щоб дізнатися реальний параметр, його потрібно ділити пополам.

Потужність - оптимальним вибором вважаються моделі з цим показником 1,1-1,3 кВт. При такій потужності зберігається нормальна подача води, навіть якщо в мережі падає напруга. Якщо ви вирішите, що вам підходить саме ця насосна станція, купити моделі з таким параметром можна в нашому магазині.

 

Значення має і матеріал корпусу - насосна станція ціна якої трохи вище, швидше за все, криється в оболонці з нержавіючої сталі. Переваги такого пристрою очевидні: стійкість до корозії, можливість монтажу на вулиці. Яскравий представник цієї категорії: Grundfos MQ 3-35, компактний пристрій для забору води. Монтувати станцію дуже зручно, оскільки для неї не потрібно багато вільного простору.

 

Важливий параметр - наявність гідроакумулятора, що забезпечує запас води, що гарантує захист від протікання, що не потребує багато місця. Пристрої з гідроакумуляторами легко монтуються в підвальному приміщенні.

Сортування:
Відображення:

Вгору