0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Насоси для гарячого водозабеспечення (ГВЗ)

Як вибрати і циркуляційний насос для ГВП в Україні

Досить часто в повсякденному житті можна зіткнутися з проблемою недостатнього напору гарячої води в крані. Це явище стає вельми поширеним в багатоквартирних і приватних будинках. Ефективно вирішити проблему дозволяє правильно підібраний циркуляційний насос для ГВП в Україні.

 

Для чого необхідно купити циркуляційні насоси для гарячої води

Подібне обладнання використовується для створення тиску і постійної циркуляції води в рамках побутової системи водопостачання. Коли кран відкривається, часто доводиться довго чекати, щоб вода стала гарячою, і час очікування збільшується при віддаленні водорозбірної точки від введення ГВС. Тиск в системі далеко не завжди забезпечує хоча б мінімальні значення.

 

Циркуляційні насоси для гарячої води монтуються для забезпечення наступних властивостей:

 

Стабільний тиск в системі. Щоб домогтися цього, гаряча вода відводиться в особливу буферну ємність, а потім під тиском подається на ключові точки водопостачання.

Миттєва подача гарячої води. Насос для ГВП монтується на замкнутий трубопровід. Вода завжди перебуває в русі, щоб забезпечує змішування остигнула і нагрітої рідини. Коли кран відкривається, споживач відразу отримує гарячу воду.

Ключовою метою функціонування циркуляційного насоса є підтримання оптимальної швидкості пересування теплоносія в умовах розведення, щоб зафіксувати температуру рідини в обратке. Серед найважливіших експлуатаційних критеріїв, на основі яких формуються критерії вибору і ціна на циркуляційний насос для гарячої води, виділяють:

 

Параметри напору в висоті водяного стовпа. Ця характеристика впливає на тиск в розведенні і температуру на обратке.

Значення витрати, що обчислюються за формулою і виступає приватним від потужності нагрівального агрегату (ділене) і різниці температур обратки і напірної труби (дільник).

Характеристику тепловіддачі в системі опалення, яке обчислюється на основі площі опалювального приміщення і наявним втрат тепла.

Таким чином, щоб вибрати і купити насос для гарячої води, потрібно зіставити зазначені вище параметри, щоб зіставити натиск насоса з тепловіддачею і витрата опалювальної системи.

 

Де купити насос для ГВП в Україні?

Велике значення для забезпечення належної циркуляції гарячого водопостачання в системі має не тільки підбір відповідних характеристик насоса, але і придбання якісного обладнання. Фахівці рекомендують звернути увагу на перевірену продукцію від знаменитих виробників, яка виготовляється на основі кращих матеріалів і технологій, після чого проходить багаторазове тестування на відповідність усім заявленим властивостям.

 

Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua допоможе купити насос для ГВП в Україні. Наш широкий асортимент обладнання дозволить підібрати найбільш підходящий варіант обладнання, що задовольняє всі вимоги вашої системи, а ціна на насоси для гарячої води буде найкращою країною.

Сортування:
Відображення:

Вгору