0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Оголовки для свердловин

Коли необхідно купити оголовок для свердловини?

Власна свердловина на присадибній ділянці - предмет гордості кожного господаря. Свердловина вирішує всі проблеми з питною водою, поливом ділянки, підвищує рівень комфорту і якість життя. Але, для того, щоб свердловина працювала довго і безперебійно, важливо передбачити всі тонкощі. Зокрема, оголовок для свердловини купити в Києві. Цей елемент використовується, перш за все, для забезпечення безпеки свердловини від бруду, а сама споруда від пошкоджень. Оголовок являє собою спеціальну кришку, яка встановлюється у верхній частині водонапірної труби, щоб захистити її від атмосферних опадів, забруднень.

 

Основні цілі, які виконує оголовок, крім захисту від забруднень і попадання стічних вод:

 

  • Запобігання засмічення джерела камінням, ґрунтом, сміттям;
  • Не дає замерзати спорудженню в зимовий час;
  • Знижує ймовірність крадіжки обладнання;
  • Утримує основні елементи насоса.

Оголовок монтується після того, як всі роботи з буріння й установки насосного обладнання були закінчені. Важливо відзначити також, що після монтажу оголовку підвищується дебіт водного джерела, за рахунок підтримки потрібного тиску.

 

Оголовок також можна використовувати в якості перехідного елемента, щоб встановлювати додаткові водонапірні труби. Оголовки випускаються в досить простої конструкції, що складається з кришки, фланця та гумового ущільнювача. Всі пристрої відрізняються матеріалами виготовлення, функціональними характеристиками.

 

Два типу матеріалу, з яких виробляються оголовки - пластик і метал. Перший варіант виробів кращий для приватних свердловин, колодязів невеликої глибини. Витримують обладнання вагою до 210 кілограм. Оголовки з металу можуть монтуватися на промислові свердловини, оскільки можуть витримувати велику вагу, до 550 кілограм.

 

Де знайти недорого оголовки для свердловин

Якщо ви шукаєте якісні, але недорогі пристрої для захисту свердловини, оголовки для свердловин інтернет магазин пропонує у великому асортименті. На вибір представлені бюджетні захисні пристосування, з пластика. Щоб знайти потрібний оголовок для свердловини, ціна якого вас повністю влаштовує, порівняйте різні моделі, їх характеристики і маркування. Деякі моделі поставляються з кільцем ущільнювача і кріпленням.

 

Для монтажу оголовка потрібно рівно підрізати обсадних труб, обробити її від задирок, ретельно зачистити краї, далі заґрунтувати та пофарбувати. У разі необхідності, можна зробити захист від корозії. Готується до занурення насос - кріпляться шланги, дроти, підвісний трос, все протягується крізь кришку оголовка. До кінця троса необхідно закріпити карабін, зафіксувати рем-болтом. На підготовлену обсадну трубу надягають фланець і гумове кільце. Далі насос опускається в свердловину, кришка оголовка герметизується ботами.

 

Якщо у вас виникли питання при підборі походять оголовка, задати їх можна за контактними телефонами.

Сортування:
Відображення:

Вгору