0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Станції підвищення тиску

Як вибрати і купити насосну станцію підвищення тиску води в Україні

Сьогодні насосна станція для підвищення тиску води активно застосовується в сільському господарстві і при гасінні пожеж, в рамках створення побутових водопроводів і опалювальних систем. Щоб грамотно підібрати подібне обладнання, необхідно знати цільове призначення агрегату і вибрати необхідні експлуатаційні характеристики.

 

Особливості вибору насосних станцій для підвищення тиску води

Розглядаючи водопровідні мережі, найбільш підходящою станцією для них стане вертикальна з багатоступеневим механізмом. Її можливо використовувати в ситуаціях з відносно невеликою витратою води, в зв'язку з підвищеним тиском і потужністю при помірній продуктивності. Якщо продуктивність повинна бути вищою, краще скористатися консольним насосом, здатним транспортувати великі обсяги води за одиницю часу, але натиск буде меншим.

 

Насосні станції підвищення тиску в Києві вимагають розрахунку максимального тиску на основі цілей застосування води. Так, щоб забезпечити належну роботу багатьох варіантів побутової техніки, буде потрібно тиск в районі 2 Атм. Щоб поливати город або задовольнити потреби сауни, дана характеристика повинна бути дворазово збільшена. Нехтувати цим аспектом вибору ні в якому разі не можна.

 

Встановлюється насосна станція для підвищення тиску в Україні шляхом врізки в водопровідну систему переважно на вході мережі в будівлю. Цей крок гарантує значне посилення тиску в системі і забезпечує будинок необхідною кількістю води. Багато сучасні насосні станції доповнюються автоматикою, так що ручний контроль їх роботи не буде потрібно, достатньо настройки необхідних експлуатаційних характеристик.

 

Величезною затребуваністю відрізняється обладнання з ємністю для зберігання води. Її обсягу часто досить для забезпечення водою протягом 24 годин, а ціна станції підвищення тиску води подібного типу буде вищою. Моделі мають особливість роботи - для використання води необхідно чекати заповнення ємності водою. Також незручність становить гумова «груша», що входить в конструкцію ємності для створення необхідного напору - вона може часто виходити з ладу і вимагати заміни.

 

Де купити насосну станцію підвищення тиску в Україні

Грамотний вибір якісної насосної станції підвищення тиску вимагає звернення до продукції відомих компаній. Дані вироби проходять комплексну перевірку на відповідність принцип роботи даного продукту і відрізняються найкращими експлуатаційними властивостями.

 

Інтернет-магазин Nasosplus.com.ua надає величезний вибір ефективного, надійного, безпечного і довговічного обладнання для водопостачання від перевірених виробників з ідеальною репутацією. Вибрати і купити станцію підвищення тиску у нас допоможуть кваліфіковані консультанти, що враховують ваші вимоги і побажання, а також параметри вашої системи.

Сортування:
Відображення:

Вгору