0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:30–17:00

Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Вихрові насоси

Коли необхідно купити вихровий насос для води?


Під визначення вихрові насоси потрапляє динамічне обладнання, в якому для перекачування рідини використовуються лопаті, розташовані на робочому колесі, прямо або під кутом.

Особливості конструкції такої установки обумовлюють не тільки гідності, а й недоліки. До плюсів відноситься великий напір - при габаритах, аналогічних відцентрового насоса, вихровий видає напір в 3-6 разів більше. Більшість вихрових моделей відрізняються здатністю до cамовсмоктування.

Мінус - подібні установки відрізняються досить низьким рівнем ККД (не вище 45%), тому застосовувати насоси високої потужності недоцільно. Вихрові установки не можуть перекачувати занадто в'язкі рідини, воду з твердими частинками.

З огляду на принцип роботи, всі переваги і недоліки, купити вихровий насос можна для умов, в яких потрібен великий напір і не дуже велика подача води. Подібні установки вважаються оптимальним варіантом для невеликої станції водопостачання в приватному будинку. Високий тиск, що створюється вихровий установкою, дозволяє з успіхом використовувати її для поливу ділянок. Ще одна важлива перевага - вихрові моделі нормально реагують на потрапляння в трубопровід бульбашок повітря.

Компактні розміри додатково розширюють сферу застосування цього обладнання, дозволяючи встановлювати їх в обмеженому просторі. Єдине, про що потрібно пам'ятати - чутливість обладнання до твердих частинок. Тому, якщо потрібно перекачувати забруднену воду, заздалегідь продумайте установку фільтра.

Також вихровий насос купити в Києві можна для перекачування летючих рідин, таких як гас, бензин. Тому друга сфера використання обладнання - автозаправні станції.

Підбираємо відповідну модель
У магазині ви можете купити вихровий насос виробництва компанії Pedrollo, продукція якої представлена ​​в різних цінових категоріях. Ціна на вихрові насоси залежить від різних параметрів - потужності, напору і продуктивності.

Модель PQ відрізняється високими гідравлічними характеристиками, що дозволяють використовувати насос в побуті і промислових цілях. Серія відрізняється потужністю 2,2 кВт, при рівні продуктивності 5,4 м³ / год, напорі 95 метрів. Рекомендується для використання в побутових цілях, при спільній установці з невеликим накопичувальним резервуаром - він дозволить компенсувати перепади в мережі.

Насоси серії PKm 200 поставляються у виконанні корпусу з чавуну, з опорою з алюмінію, латунним робочим колесом і провідним валом з нержавіючої сталі. Ущільнення виготовлено з кераміки і графіту. При потужності 1.5 кВт, продуктивність досягає 4,8 м³ / год, напір 86 метрів.

Насоси компанії Pedrollo відрізняються доступною вартістю, при цьому, відмінними технічними характеристиками, міцністю і надійністю. За умови правильного монтажу установки, вона прослужить на об'єкті довгі роки.

Незалежно від моделі, насоси повинні встановлюватися в закритому приміщенні, із захистом від атмосферного впливу.

Сортування:
Відображення:

Вгору